2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من ماه چهارم و از درد پا نميخوابم، براش ماساژ بدين خيلى كمك كنندس، من كه با ماساژ خيلى بهتر ميشم

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
2728

خوب طبيعيه پادرد واسه اخراي بارداري دليل خاصي نداره فكر ميكنم چون بچه نزديك بدنيا امدنشه اومده پايين به پاها و كشاله هاي ران و كمر فشار مياد 

باربد اسم پسرانه است، معنی باربد: [(بار = رخصت، اجازه + بد/ badـ/ و/ bodـ/ (پسوند محافظ یا مسئول)]، 1- خداوندِ بار (بارگاه)، پرده‌دار؛ 2- (اَعلام) نوازنده و موسیقی دان معروف دربار خسرو پرویز. نام او در پهلوی به صورت‌های پهربد و پهلبد و در منابع عربی به صورت بَهلبَذ به کار رفته است. 
2738

طبیعیه بخاطر اینکه پا نمیتونه وزنو تحمل کنه روزهای اخر من دوروز دیگ زایمان میکنم از درد پا کلافه شدم ب خصوص کف پام

حسنکم  دوشنبه هم زایمان میکنم هم کاربری قبلیم برمیگرده  

من هم از ماه پنجم بارداری، درد شدید ساق پا اون هم فقط موقع خواب داشتم که دکترم علاوه بر قرص کلسیم، آهن و مولتی ویتامین، برام قرص منیزیوم تجویز کرد که موثر بود و درد پا تا اندازه زیادی برطرف شد. ماه آخر بارداری دوباره دردها بشدت زیاد شد که دیگه اصلا نمی‌تونستم بخوابم. دوز مصرف همه داروها رو بیشتر کردم و افاقه ای نکرد. تا اینکه به طور کاملا اتفاقی، یک شب هندوانه خوردمو خوابیدم و اون شب دیگه هیچچچچ دردی نداشتم. برای من هندوانه آب روی آتیش بود... اینو الان اینجا نوشتم که شاید واسه سایر خانم های باردار که با این مشکل مواجه میشن، مثل من، بتونه مفید باشه. هر کس که به تجربه من رسید، نظرم رو تایید کنه.