2733
2734
عنوان

هومیوپاتی

880 بازدید | 10 پست

سلام دوستان

من به تازگی با طب هومیوپاتی اشنا شدم واسه کیست تخمدانم دو روز پیش مطب یکی از متخصص های هومیوپاتی رفتم  یه سری قطره و قرص به من داد چون من چند روز دیگه پریود میشم یادم رفت از دکتر بپرسم که داروهای هومیوپاتی و تو دوران قاعدگی استفاده کنم یا نه ؟این چند روزم به خاطر تعطیلات ایشون مطبشون نبودن

میشه اگه کسی تجربه ای داره به من کمک کنه

من‌کسی رو دیدم هومیوپاتی میرفت دکتر هرگونه قرص و دارو رو ممنوع کرده بود

حتی سرما هم خورده بود قرص ننیخورد

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مشکلی نداره بخورید، اما اگه دارویی که داده داروی هومیوپاتی باشه، معمولا دارو رو نمی دن که مداوم استفاده کنی ، ممکنه داروهای دیگه ای  تو پایه های گیاهی یا حتی شیمیایی بهتون بده 

فقط تو دوره ای که هومیوپاتی می کنید حداقل به اندازه 3 ماه از سیر، موسیر، نسکافه، قهوه، نعناع و همین طور داروهایی که کورتون دارن استفاده نکنید چون اثرش کاملا از بین می ره

امروز نگران نخواهم بود؛ خشمگین نخواهم شد؛ برای تمامی نعمتهای خدا سپاس‌گزارخواهم بود، صادقانه کار خواهم کرد و نسبت به همه مهربان خواهم بود 
2738
عزیزم از هومیوپاتی نتیجه گرفتی؟راضی بودید؟

من پیش دو تا دکتر هومیوپاتی کردم یکی دکتر داریوش ریزه وند و یکی دکتر بلیندا گوستا 

من از دکتر ریزه وند بیشتر راضی بودم ولی هر دو برای من خوب بود. 

ضمناً من مشکل درد معده مضمنی که داشتم و ده سال امپرازول و ... خورده بودم با داروی هومیوپاتی دکتر ریزه وند خوب شد.

امروز نگران نخواهم بود؛ خشمگین نخواهم شد؛ برای تمامی نعمتهای خدا سپاس‌گزارخواهم بود، صادقانه کار خواهم کرد و نسبت به همه مهربان خواهم بود