2737
2734
عنوان

مرکز طب سنتی در شیراز واسه بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 7083 بازدید | 49 پست
من واسه بارداری ومشکل شوهرم فعلا که با دو دور مصرف خیلی آزمایشامون تغییر کرده شوهرم که تحرک aصفر بود ...

عزیزم هر دوره چقد هزینه ش میشه؟

اميرحسين مادر،به زندگی مامان و بابا خوش اومدی بادل معصومت برا همه مادرای منتظر نی نی دعا کن عزیزدلم "خدایا هزاران مرتبه شکرت"👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین سوالو داشتم

بستگی به آزمایشات داره که چقدر فولیکول یا اسپرمها ضعیف باشن...از ۲۵۰ شروع میشه من چون اوضاعمون حاد بود اینقیمت وبالاترم شد حتی یکدورش ۵۰۰هم شد اما ارزشش رو داشت  برام

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
2728
2738
میشه روشش رو بگید واسه تنظیم پریودی

داروهای گیاهی تقویت تخمدان میداد و داروهای که باعث متعادل شدن مزاج بدن میشه...من پریودام هر سه چهارماه بود ولی بعد از دوسه ماه استفاده از داروهاش تنظیم شد

همون ملک پور من میشناسم فقط 

سلام.یاسمین جون 

شما با داروهای دکتر ملک پور باردار شدید؟؟  یا کسی رو می شناسید با داروهای ایشون باردار شده یا ذخیره تخمدانش افزایش یافته باشد ؟؟؟

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش                         خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید...    پس خدا هست و خدا هست و خدا هست..............
سلام.یاسمین جون  شما با داروهای دکتر ملک پور باردار شدید؟؟  یا کسی رو می شناسید با داروها ...

ببین من پریودام بسیار نامنظم بود در حدی که سه چهارماه یه بار میشدم با داروهاش پریودم تنظیم شد ولی بارداری رو گفت باید چندماه دیگه دارو بخوری که من عجله داشتم قرص تحریک تخمکگذاری یه دوره خوردم باردارشدم...ولی اون دستور تخم مرغ و گاو زبونه بسیار موثره برای بارداری...

2706