2737
2734
عنوان

مرکز طب سنتی در شیراز واسه بارداری

7083 بازدید | 49 پست

سلام خانمها کسی توی شیراز باید سنتی مشکلات تخمدان پلی نیستیم و ضعیف حل کرده و پریود های نامنظم؟من۱۳ ماهه دارم دارو میخورم ولی باردار نشدم.میخوام طب سنتی امتحان کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.اصلا نمیدونم طب سنتی شیراز هست یا نه.یا اصلا کسی امتحان کرده یا نه☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما واسه چی رفتی گلم

من واسه بارداری ومشکل شوهرم فعلا که با دو دور مصرف خیلی آزمایشامون تغییر کرده شوهرم که تحرک aصفر بود شد ۳۴

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
2740

تا حالا که خوب دارم پیش برم دعا کنید باردار بشم البته طول درمان گیاهی یه کم زمان بر هست اما این یکی خیلی خوب داره واسه من نتیجه میده کاش آخرش به بارداریم ختم بشه

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم

دکتر ملک پور بلوارسرباز ...من رفتم نتیجه داد....این دستور که میگم انجام بده خیلی به تنظیم پریودی کمک میکنه....از روز پنج پری تا ده روز هرصبح گل گاو زبون دم کن زرده تخم مرغ محلی نطفه دار بریز توش حل کن بخور...عالیه.....اونایی که برا بارداری میخوان شوهراشونم بخورن ....صدرصد جواب میگیرن....

2706