2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام

من زایمان اولم رو پیش ایشون بودم

خانم موجه و ساده ای هستن

خوش برخوردن و موقع ورود و خروج با بیماران دست می دن که خیلی به نظرم کارشون محترمانه ست

معمولا مطب شلوغی دارن و دو سه نفر با هم تو اتاقشون راه می دن ولی اتاق معاینه ی جدا دارن

ظاهراً اگه کسی تواناییش رو داشته باشه به طبیعی تشویق می کنند ولی در عمل زیاد انرژیشون رو واسه طبیعی نمی ذارن

به تک فرزندی اعتقاد ندارن و به بچه ی دوم تشویق می کنن ولی موافق بچه ی زیاد هم نیستن

و روحیه نمی دن

به نظرم عمل سزارین رو خوب انجام می دن ، چون بخیه های من مشکلی پیدا نکرد و فقط کمی مشکل روده ای پیدا کردم که بعید می دونم از نحوه ی عمل ایشون باشه

هوای آدمو توی اتاق عمل دارن و کلا آدم با حیا و رعایت کنی هستن که از آن نظر به آدم آرامش می دن

خوبی هاشون خیلی زیاده ولی من دوتا مشکل با ایشون داشتم که دکترم رو عوض کردم:

یکی شلوغی و معطلی زیاد توی مطبشون بود که اصلا خودشون و منشیشون زیر بار اصلاح سیستم نوبت دهی و جلوگیری از اتلاف وقت خانوما نمی رن و انگار شلوغی مطب رو طبیعی می دونن و دوست دارن و این یه کم به آدم استرس میده که زیاد سوال نپرسه . 

یکی دیگه اینکه اصلا کمک نکردن که توی بارداری واسه زایمان طبیعی آماده بشم و حتی خودم از ایشون در مورد کلاسهای زایمان طبیعی پرسیدم .

برای ماه های آخر هم کلی توصیه تغذیه و دارویی هست که زایمان راحت تر بشه ولی ایشون هیچکدوم رو به من نگفتن و تازه کلی هم روحیه م رو واسه طبیعی خراب کردن ، طوری که از مطبشون تا خونه گریه می کردم. 

شاید یه مقدار زیادی از اینا برمی گرده به سر شلوغیشون.

واسه زایمانم هم روز تعطیل بود و با وجود اینکه من تمایل به طبیعی داشتم و ظاهراً خودشون هم پذیرفته بودن و گفتن وقت می ذارن، ولی آمپول فشار زدن و وقتی ضربان بچه نامنظم شد ، اورژانسی بردن سزارین.(اگه آمپول فشار نمی زدن شاید کارم به سزارین نمی کشید)

و از حرفاشون فهمیدم روز تعطیلشون رو نجات دادن و خیلی ناراحت شدم.

الان که ماه آخر بارداری هستم و پیش دکتر دیگه ای میرم ، این دوتا مسأله ای که گفتم با برخوردهای درست دکتر جدیدم ، بیشتر برام پررنگ شده .

اگه دوتا مسأله ای که گفتم براتون مهم نیست به نظرم دکتر نایب هاشمی برای زایمان، دکتر خوب و موجهی هستن.

من کلا مطبی که دوتا مریض با هم ویزیت بشن رو نمیپسندم!

بعد دکتر شاد و خوش رویی هستش ولی اصلا حریم مریض رو رعایت نمیکنه من یه بار ازمایش بردم نشونش بدم بلند داد زدن خانم فلانی چه خبره این همه کلسترول یکم کمتر بخور خیلی بهم بر خورد دیگه نرفتم پیشش

دکتر صفارزاده میرم خیلی راضیم نظم و ترتیب مطبش و اینکه حریم شخصی هر مریض رو رعایت میکنه

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
سلام میشه بپرسم دکتر جدیدتون کی هستن؟ ازشون راضی هستین؟

سلام عزیزم

من چهارماه پیش با دکتر مرضیه شریفی توی بقیه الله زایمان کردم

ازشون راضی بودم

هم خودشون و هم منشیشون حس خوبی به آدم می دن و علاوه بر این به زایمان طبیعی هم اعتقاد زیادی دارن 

هرچند که من به خاطر دفع بچه م سزارین شدم

البته اگر الان بر می گشتم به شیش ماه پیش ، می رفتم پیش خانم صابریان که مامای با تجربه ای هستن و تو بیمارستان امید باهاشون زایمان می کردم 

ایشون توی زایمان فیزیولوژیک عالی هستن

و اگر کار به سزارین هم بکشه با دکتر متخصص خوبی هماهنگ هستن