2737
2734
عنوان

اقدامی های مرداد به بعد 97 بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7240 بازدید | 466 پست

اینم بگم که چندشب پیش بعداز نزدیکی زیردلم سمت چپ خیلی دردگرفت تا چنددقیقه دردداشتم.تاحالا سابقه همچین چیزی نداشتم.حالا نمیدونم علتشو ممکنه از عفونت باشه؟قبل از اقدام دکتر رفتم گفت خیلی کم عفونت داری که کرم استفاده کردم رفع شد گفتم بهتون بگم میدونید این علامت برای بارداریه یاعفونت؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینم بگم که چندشب پیش بعداز نزدیکی زیردلم سمت چپ خیلی دردگرفت تا چنددقیقه دردداشتم.تاحالا سابقه همچی ...

من اطلاعی ندارم آجی. شاید درد تخمک گذاری بود! 

البته نباید شدید باشه! 

اگه تکرار شد برو دکتر 

2731

سلام دوستان. خوشحالم كه اينجا رو پيدا كردم☺️

من سال پيش سقط داشتم و بعدش هم كلييي مشكلات. 

ماه پيش دكترم بهم متفورمين و دوفاستون داد و گفت ميتوني اقدام كني. از اين ماه رفتم اقدام. ٢ روز ديگه مرعد پريودمه. اميدوارم خدا بهترين رو در اون چيزي كه دوست دارم قرار بده😌

خدا كنه هركس دلش ميخواد، زوووود حامله بشه و طعم خوش مادري رو بچشه🤗

عاشق خدام! همیشه رد پاش رو تو زندگی، مخصوصا روزای سخت دیدم...
میدونم که الانم داره با عشق نگاهم میکنه و بهترین رو برام رقم میزنه...
2738
اینم بگم که چندشب پیش بعداز نزدیکی زیردلم سمت چپ خیلی دردگرفت تا چنددقیقه دردداشتم.تاحالا سابقه همچی ...

مهم ترین اصل تو بارداری آرامش هست. هي دنبال علائم نگردید بعد نگران بشيد که این علامت بارداری هست يانه. این چيزا تاثیر برعکس ميذاره. 

امیدوارم به حاجت دلتون برسید

سلام دوستان. خوشحالم كه اينجا رو پيدا كردم☺️ من سال پيش سقط داشتم و بعدش هم كلييي مشكلات.  ما ...

سلام عزیزم. ميدونم مشکلات بهتون فشار مياره ولی به این فکر کنید که شما تونستيد یکبار بارداری بشيد پس برای بار دوم هم میتوانید.

هرکسی با يه چيزي آروم ميشه اونو پیدا کنید

ان شاءالله دوروز ديگه بیای اینجا و خوشحالمون کنی

سلام دوستان. خوشحالم كه اينجا رو پيدا كردم☺️ من سال پيش سقط داشتم و بعدش هم كلييي مشكلات.  ما ...

ان شاءلله هرچی که خیره پیش بیاد

حتما به زودی یکی میاد و خبر خوش رو میده            

مهم ترین اصل تو بارداری آرامش هست. هي دنبال علائم نگردید بعد نگران بشيد که این علامت بارداری هست يان ...

ممنونم از پاسخگوییتون.من فقط حس کردم شاید شما بدونید علت چی بوده.بالاخره اینجا اومدیم که بتونیم همدیگه رو راهنمایی کنیم اگر غیر از این باسه که هیچ فایده ای نداره وگرنه تا خدا نخواد که هیچ برگی از درخت نمیوفته چه برسه به بارداری.

2706