2733
2734
عنوان

اقدامی های مرداد به بعد 97 بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7240 بازدید | 466 پست

من امروز رفتم دکتر بهم گفت که هورمون کورتیزول به شدت باروری رو کاهش ميده و جنین تو يه بدن ملتهب لانه گزینی نمیکنه. من و همسرم هم تصميم گرفتیم که سال بعد بچه دار بشيم و تا اون موقع از این رابطه آزاد نهایت لذت رو ببریم ولی ديگه چشم انتظار نمونیم تا استرس نگیریم و حرص نخوریم. تا ببینیم خدا چی ميخواد.

برای من که این موضوع تمرین صبر هست. من چون هر موقع هرچي خواستم خیلی زود بهش رسیدم صبرم کمه ولی الان ديگه حالم خوبه.

امیدوارم تونسته باشم به شما هم کمک کنم.

من امروز رفتم دکتر بهم گفت که هورمون کورتیزول به شدت باروری رو کاهش ميده و جنین تو يه بدن ملتهب لانه ...

من نمیدونم کورتیزول چیه اما هرچی بود نتیجه اش آرامشی بود که نصیبتون شد. تصمیم قشنگ و آرامش بخشی گرفتید

دقیقا منم مثل شما به هرچی خواستم زود رسیدم واسه همین عجولم

ممنون بابت پستتون. به من که حس خوبی منتقل کردید

مخصوصا که گفتید نهایت لذت از رابطه ازاد

چون من این مدت هیچ لذتی نبردم فقط فکرم به بچه بود

منم سعی میکنم بیخیال تر شم 

بازم سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شمیلی عزیز کورتیزول هورموني هست که مواقع استرس تو بدن ترشح ميشه.خوشحالم تونستم کمکت کنم. کاش بشه بی ...

آهان. کاملا درسته. منم مجبورم اقدام باشم. برا همین نمیتونم ول کنم. فقط باید ارامشمو حفظ کنم

متاسفانه سرچ خیلی بهم استرس میده که کمش کردم:)

آهان. کاملا درسته. منم مجبورم اقدام باشم. برا همین نمیتونم ول کنم. فقط باید ارامشمو حفظ کنم متاسفان ...

منم خیلی سرچ میکردم ولی بیشتر سردرگم میشدم الان فقط به همین تایپیک سر ميزنم

من چون دوست نداشتم کسی رو در جریان بذارم الان یکم سختمه وقتی با کسی صحبت میکنی آدم آروم ميشه. خوبه که اینجا میتونیم باهم حرف بزنیم

سلام خانما من روز آخر پریودیم نزدیکی داشتم با همسرم که فرداش قرص اورژانسی خوردم با توجه به اینکه دو هفته قبلش هم قرص اورژانسی خورده بودم (یعنی اولین بار که قرص اورژانسی خوردم یک هفته بعدش پریود شدم که روز آخرش نزدیکی داشتم بازم قرص خوردم) زیر دلم خیلی درد میکنه امکان بارداری هست ؟

2738
سلام خانما من روز آخر پریودیم نزدیکی داشتم با همسرم که فرداش قرص اورژانسی خوردم با توجه به اینکه دو ...

سلام عزیزم

احتمالش خیلی کمه. فقط چندتا نکته تو هر دوره بیش از یکبار نباید از این قرص ها استفاده کنید چون نظم هورموني بدنتون رو بهم میریزه پس اگه پریودتون یکم زود یا دیر شد نگران نشین. ديگه اینکه فقط مواقعی که نزدیک تخمک گذاریتون رابطه دارید و مایع منی تو واژنتون تخلیه شده میتونید قرص اورژانسی استفاده کنید سایر اوقات احتمال بارداری کم هست. بهتره اگه قصد بارداری ندارید از يه روش جلوگیری مطمئن تری استفاده کنید.

منم خیلی سرچ میکردم ولی بیشتر سردرگم میشدم الان فقط به همین تایپیک سر ميزنم من چون دوست نداشتم کسی ...

آره خوبه. منم  تا جایی که فضای اینجا استرس زا نباشه و همه امیدوار باشن دوست دارم باشم

يه سوال برای اینکه تو خونه حوصله تون سر نره چیکار می کنین؟ اصلا شاغلین یا خانه دار؟ من خیلی حوصله ...

من چند ماهه شاغل شدم. اما اوایل خیلیییییییی کلافه میشدم. داشتم دیوانه میشدم. بعد شروع کردم برا ارشد خوندم..قبل از اتمامش هم مشغول کار شدم

کلا نمیتونم بیکار بمونم

شمام اگه شرایط مالیش رو دارید حتما برید چند تا کلاس ثبت‌نام کنید. کلاس هنری. زبان. باشگاه و... 

هرچی که دوست دارید

در ضمن من اوایل که حوصلم تو خونه سر میرفت همش سرچ میکردم و انواع و اقسام کیک و شیرینی ها رو درست میکردم. انواع غذاها. بعدم رفتم سراغ کارهای هنری. مثلا درست کردن گل با روبان. پادری با کاموا. گیره جمع کن پرده با پارچه به شکل گل و... 

همرو هم برای تزئینات خونه استفاده کردم 

بعدشم رفتم سراغ خیاطی و از مامانم یاد گرفتم. قبلا خیاط بوده و کلی لباس برای خودم دوختم. اکثرا هم کارشده و دانتل دار و... 😁

بعد از اینا بود که بازم خسته شدم و ادامه تحصیل دادم😁😁😁

ولی جدی میگم بیکار نموند. بیکاری منشا هر درد و مشکلیه. آدم افسرده میشه. بهونه گیر میشه. شوهرشو اذیت میکنه و...

در حد تعادل خودمون رو سرگرم کنیم  خوبه

2706