2737
2739
سلام به همگی من اسمم مهدی هست نزدیک ۲۰ساله دارم میگم خدا ۱۱ تا امام هم واسطه کردم هر کدوم هم که وسعش ...

سلام چیشد آقا حاجتتونو گرفتید

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم وقتی حاجتی دارم به مادرشون نرجس خاتون متوسل میشم و صلوات نذرشون میکنم.ازشون میخوام به حق مادرشون حاجتمو بدن و نتیجه میگیرم شکر خدا

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
عزیزم منم وقتی حاجتی دارم به مادرشون نرجس خاتون متوسل میشم و صلوات نذرشون میکنم.ازشون میخوام به حق م ...

سلام میشه برا مامان شدن منم دعا کنی 

من همه امامارو صدا زدم 

یادم از امام زمان رفته بود 

خدا منو ببخشه 

یا امام زمان دیگه گناه نمیکنم دیگه کاری نمیکنم اشکت دربیاد 

حاتمو بده یه بچه سالم میخوام 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
2728

سلام خوبید؟ این روزا همش سر نماز میگم خدایا یا حضرت مهدی تو راهو نشونم بده.. فردا ولایت حضرت مهدی است، خواست حضرت مهدی بود بیام اینجا و تویی که میخوونی ی نشونه ایی برات باشه.. چند روز پیش خواب دیدم خواهرم برای ولایت حضرت مهدی رو زمین اسپند میریزه از خوشحالی. و من تو خواب حسرت میخورم چرا من کاری نکردم، وقتی بیدار شدم برا خواهرم تعریف کردم و خندیدم گفتم فکر کن ولادتم نه ولایت ...... تا اینکه خواهرم زنگ زد ی هفته دیگه شروع ولایت حضرت مهدی است قلبم لرزید برا همین از امسال تصمیم گرفتم کاری کنم تا تو بیداری حسرت نخورم ... حضرت مهدی حواسش به هممون هست ولی ما خودمون رو هم فراموش کردیم ،تو رو خدا تویی که داری میخونی حتما نشونه ایی یرای تو هم هست ،، بیاین همیشه تو نمازهامون از خدا بخوابیم راه و مسیر درست رو نشونمون بده حضرت مهدی رو تنها نذاریم بیشتر از این شرمنده اش نشیم...

سلام خوبید؟ این روزا همش سر نماز میگم خدایا یا حضرت مهدی تو راهو نشونم بده.. فردا ولایت حضرت مهدی اس ...

امشب دنبال يه نشونه بودم اين پست شما رو ديدم دلم لرزيد. دعام كنين

نیاز نیست بچه ها بیان بگن....کسی که به یمن وجودش روزی میخوریم ونفس میکشیم وزمین واهلش به واسطه اون پ ...

مگه نعوذ بالله خداست ؟؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2738

من ک بارها خواب ایشونو دیدم😭😭😭😭😭 ی بار ک مستقيما تو خواب بهم گفتن دوتا حاجت بخواه ای خدااا

خیلی از ایشون حاجت گرفتم، نماز دو رکعتیشون ک واقعا محشره😍

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  
من ک بارها خواب ایشونو دیدم😭😭😭😭😭 ی بار ک مستقيما تو خواب بهم گفتن دوتا حاجت بخواه ای خدااا خیل ...

سلام پس برای من هم دعا کن 

خیلی خیلی محتاج دعام 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

تورا خدا شما که اینقدر خوبید واسه منم دعا کنید مامانم یه مشکل داره که حلشه      

وهمینکه رفیق اقام سر عقل بیاد بیاد حساب کتاب کنه پول مارو پس بده      یا امام زمان امشب که اسمتون اومد همه چیزو سپردم به خودتون  یا صاحب الزمان ادرکنی 

الهم عجل اولیک الفرج   

نمی خواهم بدانم بعد از مرگم چه خواهد شد ...نمیخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ..ولی انقدر مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد ...گلویم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ بازی گوش ...واو هر دم دم گرم خودش را در گلویم سخت بفشارد وخواب خفتگان خفته را اشفته.. اشفته تر سازد بدین سان بشکند در من سکوت مرگبارم را ....‌‌.تا بی نهایت دوستت دارم نامیا 
مگه نعوذ بالله خداست ؟؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

ایشون حجت خداست و هرآنچه در دست خداست به ایشون داده شده .به امید روزی که بیاد ان شاالله .اللهم عجل لولیک الفرج

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

من با سایتی آشنا  شدم که کتاب های خیلی خوبی رو به صورت رایگان و فایل pdf قرار داده حیفم اومد معرفی نکنم.خیلی قلم و نوشتار عالی داره.کتاب های مذهبی هستش.http://nabnak.irhttp://nabnak.ir

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤ الهی به حق حضرت زینب سلام الله علیها عجل لولیک الفرج🌻     
2706