2737
2739
بچه ها من خیلی گرفتارم زیادم ختم وذکر گفتم نمیدونم چرا یهو دیروز ظهر به دلم افتاد توسل کنم به امام ز ...

سلام،تجربه ی شخصی خودم با  ذکرصلوات از ایشون حاجت بخواین محاله مشکلتون حل نشه اصلا رد خور نداره من هروقت هراس دارم از مشکلاتم میبرم میرم مستقیم در خانه آقا امامزمان  حاجت روا میشم ؛بهترین وسیله صلوات سیل صلوات راه بندازید همه چی روبه راه میشه به طرز معجزه آسا و توصیه دوم خواندن نماز حاجت امامزمان هست که تو نت یه سرچ کنی توضیحش موجوده انشاالله همگی حاجت روا بشیم آمییییین یا مهدی ادرکنی عجل علی ظهوره.

بله صد درصد حاجت میدن و صد البته ایشون همانند امام حسین جز امامانی هستند که طاقت ندارن شیعشون تو سختی باشن و حاجتی داشته باشن و هنوز برآورده نشده باشه شما در نظر بگیرید امام زمانمون وقتی روزی سه بار بخاطر گناهانی که هنوز توبه نکردیم گریه میکنند برای تک تک شیعه ها ایا میشه حاجت ندن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهي اگر دعايت مستجاب نشد برو گوشه ای بشين

زانو هايت را بغل بگير و يك دل سير گريه كن

شايد لازم باشد ميان گريه هايت بگويی:

اَللّهُمَّ اغْفِرْلىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَحْبِسُ الدُّعاَّءَ

خدايا ببخش آن گناهم را كه دعايم را حبس كرده است...

2728
2740

سلام دوستان 

حرفاتون خیلی خووووووب بود 

خیلی حال خوبی با حرفاتون پیدا کردم 

من رو سیاه پر از گناه اصلن هیچی از امام زمان خودم نمیدونستم 

خیلی چیزا یاد گرفتم 

یک ساله تمامه که هرچی نذرو دعا میکنم خدا حاجت دلمو نمیده 

خیلللییییی دلم گرفته 

به همه امامان متوسل شدم ،هرختم و دعایی که بوده و معرفی کردن خوندن 

اما خدا حاجتمو نداده ،یعنی انقد پر گناهم ؟؟؟؟

زندگیم داره از هم میپاچه نمیدونم دیگه چه جوری ازش بخوام 

با حرفای قشنگ شما تصمیم گرفتم منم یه نامه به امام زمان بنویسمو برای اولین بار به ایشون متوسل شم 

ایشالا که امام زمان منو نا امید نکنه 

برام دعا کنید خیلییی محتاجم 

از شما بچه های نینیسایت کسی بوده حضور امام زمان رو حس کنه یا ارتباط فرای اون چیزهایی که برای بقیه ات ...

منظورت ملاقانه؟

کسی ملاقات کنه اجازه نداره بگه

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

سلام به همگی من اسمم مهدی هست نزدیک ۲۰ساله دارم میگم خدا ۱۱ تا امام هم واسطه کردم هر کدوم هم که وسعشو داشتم زیارتشون رفتم از نزدیک دردامو گفتم ولی نمیدونم چه گناهی به درگاه خدا کردم که به هر دری زدم بسته بوده هنوز نتونستم شغلی مستقل داشته باشم با اینکه دوتا بچه دارم ولی همیشه شرمندشون بودم یه جورایی به خودم میگفتم مگه امام زمان اشراف کامل نداره مگه نور مطلق نیست چه نیازی به گفتن من ولی دوستان امشب شب جمعه ایی دلم افتاد به اقام بگم مشکلاتمو اومدم نت دعایی حرزی چیزی بردارم ناخواسته جذب اینجا شدم اگه اقا جوابمو داد برمیگردم وبه همتون میگم وگرنه که هیچی

2706