2733
2734
الهه سادات چی خوندی یا چطور بهشون متوسل شدی؟
يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه حاجتی داشتم که 4 سال دنبالش بودم 

هرکاری هم کرده بودم برای رسیدن بهش و نگرفته بودم

بعد از اون یه چهله جمکران رفتم و بعد چند وقت حاجتم رو گرفتم 

و چند نفری هم که باهاشون اونجا اشنا شدم و مثل من چهله داشتن حاجتاشون رو گرفتن

من حاجتی دارم که خیلی دوست دارم بهش برسم اما نمی دونم چطور سریع به حاجتم برسم! شماهایی که امام زمان ...

انشالله که حاجت روا بشی . ولی ما آدما خیلی وقتا ناچاریم که صبر کنیم .منم خیلی صبر کردم.خیلی هم سخته صبر

من یه حاجتی داشتم که 4 سال دنبالش بودم  هرکاری هم کرده بودم برای رسیدن بهش و نگرفته بودم بعد ...

میشه بیشتر توضیح بدی؟ 

چهل روز؟ 

یا چهل تا چهارشنبه؟ 

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2740

بچه ها من خیلی گرفتارم زیادم ختم وذکر گفتم نمیدونم چرا یهو دیروز ظهر به دلم افتاد توسل کنم به امام زمان.الانم یهو این تاپیکو دیدم 

بچه ها احساس میکنم مشکلات زندگیم داره بی اعتقادم میکنه از طرفی هم عذاب وجدان دارم یه مدته بازم نماز نمیخونم😢

چه جو ری وبا چه ذکری از امام زمان حاجت بخوام؟

آقا جان قسمت میدم به جان مادر پهلو شکستت جوابمو بده. دیگه شماام ازم رو برگردونی کی رو دارم که باش دردو دل کنم. آقا جان   دلم خیلی گرفته مگه میشه صدامو نشنوی، آقاجان ضامن دل شکستم بشید   

2706