2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت .میشه کمکم کنید

206 بازدید | 11 پست

سلام 

من تو هفته ۱۳سونو ان تی رفتم گفت ۸۰درصد دختره 

شنیدم ک میگن پسرارو زود تشخیص میدن

اما دخترو نه

من اصلا از جنسیت نپرسیدم خوداقای دکتر گفت دخترت سالمه 

بعدش گفتم چند درصد گفت ۸۰درصد 

کسی بوده ک تو این هفته جنسیت دخترو براش تشخیص داده باشن؟؟

همه ی زندگیمییی عشققققققق مامان😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم  الان  اکثرا درست نمیگن  یا  حدس میزنن امکان  خطا  زیاده

بعد  چه  فرقی میکنه  خداروشکر  سالمه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2728

تو انت تي بمنم گفت دختره

آنومالي پسر بود

ان تي خيلي اشتباه ميكنن و الكي ميگن دختره

ولي اگه بگن پسره قطعا پسره و يچيزي ديده كه ميگه پسره

ولي وقتي تو ان تي ميگه دختر قطعي نيست

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه

بله عزیزم من ۱۲ هفته گفت بیشتر به دختر میخوره و دختر بود.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl

سلاام. من دوتا دختر دارم. الان بازم حاملم....از خدا میخوام  که این یکی پسر بشششه. هفته دیگه ۸ هفته میشه میخوام برم آز خون برای تعیین جنسیت

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2740
سلاام. من دوتا دختر دارم. الان بازم حاملم....از خدا میخوام  که این یکی پسر بشششه. هفته دیگه ۸ ه ...

شما باید راههای مثل ای وی اف یا حداقل ای یو ای رو میرفتی. اینجوری خیالت راحت بود

به آرزوهایم قول رسیدن دادم😉