2752
2734
عنوان

زووود مشورت میخوام با شوهرم قهرم

437 بازدید | 40 پست

نمیدونم چیکارکنم حسااابی دلخورم اما اونم میگه من مقصرم اما ائن صدبرابر بدتر از من مقصره اما میترسم همینجوری پیش بریم سرد بشیم چیکارکنم برم اشتی

خب باید بگی دلیل دعواتون چی بوده.

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند سالته و چند ساله ازدواج کردی؟  مطالعه در رابطه با روابط زوجین داری؟ اگر نه می خوای بهت معرفی کنم؟ 

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
چند سالته و چند ساله ازدواج کردی؟  مطالعه در رابطه با روابط زوجین داری؟ اگر نه می خوای بهت معرف ...

معرفی معرفی

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

بروبغلش کن بگو ببجید اگه از دستم ناراحت شدی یه بوسشم بکن تموم.منکه همیشه اینجوری منت کشی میکنم البته اگه تقصیر من باشع😁😁😁

خدایاشکرت برا هدیه ای ک بهم دادی پس به خودت میسپارمش سالم و صالح باشه انشاالله و اگه لایق میدونی دختر باشه خداجونم  
چند سالته و چند ساله ازدواج کردی؟  مطالعه در رابطه با روابط زوجین داری؟ اگر نه می خوای بهت معرف ...

ميشه معرفي كنيد؟ ممنون

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

یه چای بریز برو پیشش و از سر و کولش بالا برو بگو با من قهر نکنااااا.خورش میخنده و اشتی میکنین🙃

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
مفصله بخوام بگم کلییی طول میکشه

خب چجوری راهنمایی کنیم؟؟؟!!

برا بعضی اشتباهات باید سفت و سخت پای ادب کردن طرف مقابل بمونی. بعضیاشم اشکال نداره خودت بری آشتی کنون.

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.