2733
2734

تو رو خدا نه مسخرم کنید نه سرزنش فقط بهم راه حل بدین لطفا ،خودم میدونم خیلی مسخره هست ولی به عنوان یه خواهر کمکم کنید در عوض سرزنش .

آیا به نظر شما اگر مادر شوهرتون عقب ماشین بشینه و شما جلو اینجوری بی احترامیه؟؟؟ آخه من خیلی خیلی احترامشون رو دارم همیشه من جلو میشنیم حتی موقعی که با مامان خودم هستیم من جلو میشینم. البته بعضی وقتا مادر شوهرم نشسته که خودم بهش گفتم .

چند بار که با پدر شوهرم میخواستیم بریم جایی بهم ميگفت شما جلو بشین اینو از ته دلش ميگفت ولی من اجازه نميدانم و میگفتم نه شما بشینید.

ولی من خودم میفهمم مادر شوهرم دوست داره جلو بشینه نمیدونم چرا ولی چون من زیاد تعارف نمیکنم میره عقب اون باید مثل پدر شوهرم بگه پیش شوهرت پشین .

1. به نظر من خیلی کار بیخودیه که جلو بشینن آخه مگه احترام به ایناست؟ ؟ واقعا مادر شوهرم رو دوست دارم خیلی خانم خوبیه و احترامش  رو دارم.

خواهر شوهرم ،چه با مادر شوهرش باشه چه مادر خودش میزاره اونا جلو بشینن. خیلی کار بیخودیه خوووووووووو نظرشما چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام بستگی ب خودت داره

من پدرشوهرم یا پدرم باشن اصلا جلو نمیشینم اما مامانم و مادرشوهرم باشن خودم جلو میشینم چون ما طبقه بالا هستیم زیاد پیش میاد با مادرشوهرم جایی بریم اکثرا من خودم جلو میشینم مگه اینکه با همسرم جایی رفته باشه قبلش و یا من جایی باشم و اون نشسته باشه و بعد من بشینم. البته ابنو بگم مادرشوهر من به هیچ عنوان به خوبی مادرشوهر شما نیست

من هیچ وقت اگه مامان بابام یا مادرش تو ماشین ما بخان سوار شن جلو نمیشینم 

حتی اگه با خواهرم اینا قرار باشه با ی ماشین بیرون بیرون جلو نمیشینم شوهر خواهرم جلو میشینه یا بر عکس با با خواهرش اینا جایی بریم همسر خواهرش 

و حتی خودمون جایی میریم من پشت میشینم 😂😂😂😂بخاطر دخترم

خب مهم اینه که تو تعارفت رو میزنی.. منم همیشه همین کارو میکنم تعارف میزنم ولی قبول نمیکنه منم میرم ج ...

جدا خیلی مهم نیس؟؟؟  آخه خیلی بعضی وقتا بهش فکر میکنم بس که خنگم

البته اگه پدرشوهرم و پدرم یا در کل یه مردی باشه مثل داداشم یا برادرشوهرام یا درکل یه مرد من اصلا جلو نمیشینم.. مادرشوهرمم تعارف میزنم خودش نمیشینه اما مامانم همیشه خودش عقب میشینه

تیکر تولد یکسالگی دخترم  

من خودم بدون تعارف میرم صندلی عقب. چیزی از ادم کم نمیشه.خب اون ۶۰ سال سنشه زشته به نظر من.حتی در مورد مادر خودم

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚