2733
2734

سلام ،انشالا که بتونی ،منم دوست دارم اينکارو بکنیم ولی همسرم میگه مسولیت بزرگی هست 

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن
سلام ،انشالا که بتونی ،منم دوست دارم اينکارو بکنیم ولی همسرم میگه مسولیت بزرگی هست 

درسته واقعا ، هرکسی باید به خودش و توانایی هاش رجوع کنه ... همه چی رو باید سنجید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  اقدامی کردی؟ منم دنبال این قضیه ام

سلام عزیزم نه والا ، به این راحتی ها که فکر میکنیم نیس ، مخصوصا واسه کسایی که خودشون بچه دارن ... خیلی برو بیا داره ، متاسفانه همسر من خیلی تنبل ه ، منم دست تنها نمیتونم کاری از پیش ببرم ، یکی از اقواممون که بچه این جوری آورده بود میگفت واسه کسی خوبه که بچه نداره چون خیلی خیلی سخته ... البته میگفت بعد آوردن بچه هم مدام از بهزیستی جهت دیدن بچه انگار به خانواده سر میزنن 

2728
سلام عزیزم نه والا ، به این راحتی ها که فکر میکنیم نیس ، مخصوصا واسه کسایی که خودشون بچه دارن ... خی ...

من میخوام تلاشمو بکنم.

نهایتش بگم تلاش کردم و نشد

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2740
همسرتون چی همکاری میکنه 

هنوز که حتی مراجعه هم نکردیم. اما اونم همکاری میکنه در آینده.

ما هر دو شاغلیم. دیگه باید یه جور بریم که نوبتی باشه و به کارامون لطمه نخوره

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر