2726

منم خیلی میخوام منتها اقام ندوست مراحلشم سخته ولی هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕

خودت بچه داری؟

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم خیلی میخوام منتها اقام ندوست مراحلشم سخته ولی هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد

خودم دوتا پسر دارم منتها هم دختر دوس دارم هم اینکه ثوابی کرده باشم .. آره عزیزم میدونم منتها کاش اسونتر میگرفتن تا این بچه ها ی معصوم خانواده دار میشدن

منم چون سه تا پسر دارم دلم میخاد سرپرستی یک دختر بگیرم

ولی هم سخته مراحلش، هم شوهرم و پسرم مخالفن

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
خودم دوتا پسر دارم منتها هم دختر دوس دارم هم اینکه ثوابی کرده باشم .. آره عزیزم میدونم منتها کاش اسو ...

چون بچه داری نمیدن. دوست منم یک پسر داره چند بار اقدام کرد که یک دختر بیاره بهش ندادن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
منم چون سه تا پسر دارم دلم میخاد سرپرستی یک دختر بگیرم ولی هم سخته مراحلش، هم شوهرم و پسرم مخالفن

همسر من شرایط کامل داره ، فقط حوصله این همه  مراحل رو نداره ، حالا کسی که بچه نداره با اونی که خودش داره خیلی فرق داره 

اره 

اينقد دوست دارم كه ميگم خدا اشكالي نداره اكر بمن بجه ندي چون دوست دارم يكي از فرشته هاي تنهاتو به سرپرستي قبول كنم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2706