2733
2734
چون بچه داری نمیدن. دوست منم یک پسر داره چند بار اقدام کرد که یک دختر بیاره بهش ندادن

خیلی بده اگه ندن .اون بچه ها صاحب خانواده بشن با خواهر و برادر بهتره یاتوی بهزیستی بمونن .

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم
چون بچه داری نمیدن. دوست منم یک پسر داره چند بار اقدام کرد که یک دختر بیاره بهش ندادن

ميدن

مخصوصا الان شرايط خيلي اسونتر از قبل شده

ولي بازم دنگو و فنگش زياده و زمان بره

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرح محسنین شرکت کن

هر ماه یه مبلغ مشخصی پرداخت میکنی هر چقدر کم ولی ثابت

شما فقط کمک خرج هستی اگر خواستی میتونی با بچه در ارتباط هم باشی یا گاهی براش کادو هم به مناسبتای مختلف بخری

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
بچه ها یکی از اقوام دور ما چند سال پیش شمال رفته بودن و توی یه روستا متوجه میش ن که یکی قصد داره بچه ...

خدا خیرش بده چه کار خوبی کردن

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم
ميدن مخصوصا الان شرايط خيلي اسونتر از قبل شده ولي بازم دنگو و فنگش زياده و زمان بره

عجیب توی سرمه ، هم عاشق دخترم هم شرایطشو دارم .. فقط و فقط این مراحل اداریش و رفت و آمد ها واسم سخته 

خیلی بده اگه ندن .اون بچه ها صاحب خانواده بشن با خواهر و برادر بهتره یاتوی بهزیستی بمونن .

والا منم همینو میگم. نمیدونم رو چه حساب این قانونو گذاشتن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
ميدن مخصوصا الان شرايط خيلي اسونتر از قبل شده ولي بازم دنگو و فنگش زياده و زمان بره

والا دقیقا همین یک ماه پیش بود که گفت نا امید شده و دیگه بی خیالش شده. اون شیرازه. تازه وضع مالیشم خیلی خوبه. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2740
طرح محسنین شرکت کن هر ماه یه مبلغ مشخصی پرداخت میکنی هر چقدر کم ولی ثابت شما فقط کمک خرج هستی اگر ...

عزیزم  دوس دارم بیاد توی خونه ام ، من مادرش شم  خوشبختش کنم آینده دار بشه 

والا دقیقا همین یک ماه پیش بود که گفت نا امید شده و دیگه بی خیالش شده. اون شیرازه. تازه وضع مالیشم خ ...

اخيييي

چه بد

اخه شنيدم حتي به زناي مجرد هم بجه ميدن ديكه

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

استاتر خدا خيرت بده چه روح بزرگي دارين شما و همسرتون ان شالله كه خدا كمكتون كنه هرچه زودتر بتونين يه دختر ناز و صالح به سرپرستي بگيرين 

راستش كيف كردم تاپيكتون و ديدم از اينكه هنوزم ادماي به خوبي شما ها پيدا ميشه خداروشكر خداروشكر 

عزیزم نا امید نشو شوهرت نمیخواد چون هنوز امید داره 

نه جاری جان ...من کلا دوست دارم حتی اگه خدا بهم داد باز دلم میخواد یکیو به سرپرستی قبول کنم 💓

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
استاتر خدا خيرت بده چه روح بزرگي دارين شما و همسرتون ان شالله كه خدا كمكتون كنه هرچه زودتر بتون ...

ممنون عزیز دلم لطف داری خانوم ..  هنوز کاری نکردم  عزیزم، با همسرم که صحبت کردم اونم راضیه اصلا نه نمیگه فقط شرایط رو که خوندم دیدم چقدر مراحل قانونی داره ، خیلی بده که اینقدر سختش کردن .. اصلااااا معلوم نمی کنه که کی بهت بدن یعنی واقعا چند سال طول می کشه .. اگه خودم تنها دنبال پرونده بودم واسم مهم نبود چون همسرمم باید باشه این موضوع مرددم کرده