2737
2734
عنوان

بارها در موردش تاپیک زده شده اما کافی نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 4385 بازدید | 371 پست
ما از همه نظر شرایطشو داریم ولی بچه نم خوایم چون خیلی مسئولیت داره بعضیا فکر می کنن فقط آوردنش مهمه ...

شما خوب بزرگ کن ، ادعایی هم نداشته باش به سر بچه هم منت نذار ، سر پیری هم انتظاری نذاشته باش ، پدر و مادر وظیفه شون هست خوب باشن بدون ادعا و سرزنش و منت و سرکوفت و انتظار و توقعی ، همینه که پدر و مادر در محضر خدا خیلی ارزش و مقام والایی دارن.

حالا بعضی ها رسالت پدر و مادری شون رو نمی دونن قرار نیست شما خودت رو از داشتن فرزند محروم کنی ، اون فرشته رو شما نگیری یکی دیگه رو هوا  میگیره از خدا😄 

ای اهل ایمان از غیر خودتان برای خودتان محرم راز نگیرید،آنان از هیچ توطئه و فسادی علیه شما کوتاهی نمیکنند،شدت گرفتاری و رنج و زیان شما را دوست دارند،تحقیقا دشمنی از لابلای سخنانشان پدیدار است و آنچه سینه هایشان (از کینه و نفرت) پنهان میدارد بزرگتر است،ما نشانه (های کینه و نفرت آنها) را اگر می اندیشیدید برای شما روشن ساختیم.(سوره آل عمران آیه118) با توجه به مسدود سازی صفحات اینستاگرام ، مدیریت گوشی و حذف برنامه نصب شده بدون اجازه ی کاربر، ماسک عوام فریبانه ی غرب برداشته شد😁از این به بعد هر کسی از  حریم شخصی و خصوصی ، پیشرفت و آزادی بیان در غرب ، حقوق بشر و تمام شدن دوره ی فیلترینگ ، تبادل و گردش آزاد اطلاعات ، دم زد  برای شفا گرفتنش دعا کنید  زیر لوای آمریکا و صهیونیسم جهانی میشه کودتا کرد ،حملات شیمیایی کرد ، به بهانه ی دموکراسی لشکر کشی به اون ور دنیا کرد و خاورمیانه رو پایگاه نظامی کرد ، کشت و کشتار کرد ، خبرنگار را قطعه قطعه کرد ، تروریست ها رو تجهیز و حمایت کرد ، تحریم و تهدید و قلدری کرد و شاخ و شونه کشید ، در یک روز 37جوان رو صلیب کشید و سوزاند و سر از بدنشون جدا کرد ، کارخانه شیر خشک رو هدف قرار داد تا کودکان یک کشور از گشنگی بمیرند ، هواپیمای مسافربری رو روی هوا زد ، یواشکی با بالگرد وارد کشور دیگه (رسوایی و معجزه طبس😂) شد ، حساب هلال احمر رو بست ، تحریم پزشکی و دارویی کرد ، با جنگ و خون ریزی اراضی غصبی خودش رو  افزایش داد ، امنیت کشورها رو بخطر انداخت تا نفوذ و فروش اسلحه اش بالا بره ... و هی دم از انسانیت و حقوق بشر زد و با رسانه ها هم عوام فریبی کرد و شستشوی مغزی داد و به تروریسم اقتصادی و فرهنگی و مجازی و.. هم ادامه داد😐😐😐

این حرف (جلوگیری از بچه دار شدن ) از نظر من  فقط در مورد کسانی که به بلوغ فکری و جسمی و روحی نرسیدن و کسانی که بچه ی اولشون رو به دنیا آوردن (ولی دیگه شرایط مالی و روحی و جسمی و.. مساعدی برای فرزند بعدی ندارن )  صدق میکنه .

ای اهل ایمان از غیر خودتان برای خودتان محرم راز نگیرید،آنان از هیچ توطئه و فسادی علیه شما کوتاهی نمیکنند،شدت گرفتاری و رنج و زیان شما را دوست دارند،تحقیقا دشمنی از لابلای سخنانشان پدیدار است و آنچه سینه هایشان (از کینه و نفرت) پنهان میدارد بزرگتر است،ما نشانه (های کینه و نفرت آنها) را اگر می اندیشیدید برای شما روشن ساختیم.(سوره آل عمران آیه118) با توجه به مسدود سازی صفحات اینستاگرام ، مدیریت گوشی و حذف برنامه نصب شده بدون اجازه ی کاربر، ماسک عوام فریبانه ی غرب برداشته شد😁از این به بعد هر کسی از  حریم شخصی و خصوصی ، پیشرفت و آزادی بیان در غرب ، حقوق بشر و تمام شدن دوره ی فیلترینگ ، تبادل و گردش آزاد اطلاعات ، دم زد  برای شفا گرفتنش دعا کنید  زیر لوای آمریکا و صهیونیسم جهانی میشه کودتا کرد ،حملات شیمیایی کرد ، به بهانه ی دموکراسی لشکر کشی به اون ور دنیا کرد و خاورمیانه رو پایگاه نظامی کرد ، کشت و کشتار کرد ، خبرنگار را قطعه قطعه کرد ، تروریست ها رو تجهیز و حمایت کرد ، تحریم و تهدید و قلدری کرد و شاخ و شونه کشید ، در یک روز 37جوان رو صلیب کشید و سوزاند و سر از بدنشون جدا کرد ، کارخانه شیر خشک رو هدف قرار داد تا کودکان یک کشور از گشنگی بمیرند ، هواپیمای مسافربری رو روی هوا زد ، یواشکی با بالگرد وارد کشور دیگه (رسوایی و معجزه طبس😂) شد ، حساب هلال احمر رو بست ، تحریم پزشکی و دارویی کرد ، با جنگ و خون ریزی اراضی غصبی خودش رو  افزایش داد ، امنیت کشورها رو بخطر انداخت تا نفوذ و فروش اسلحه اش بالا بره ... و هی دم از انسانیت و حقوق بشر زد و با رسانه ها هم عوام فریبی کرد و شستشوی مغزی داد و به تروریسم اقتصادی و فرهنگی و مجازی و.. هم ادامه داد😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی ک واقعا فقیر باشه مطمین باش گوشی اندروید و سیستم نداره ک بیاد تو این سایت . 

این نصیحتا برا این محیط نیس

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …

دلیلش فقط ی جمله است،  

(سطح توقعات آدما از  زندگی متفاوته )

یکی سیسمونی  پنجاه میلیونی میخره 

یکی دوتیکه لباس 

یکی فقط مدرسه دولتی و اموزش اجباری 

یکی هم مدارس خصوصی با امکانات ویژه 

، 

به نظرم  بهتره واسه کسی نسخه نپیچیم،همه ی جور ب دنیا نگاه نمیکنن

مث اون ادمی که معتقد بود تو خاورمیانه نباید بچه دار شد!  تا این حد!!

نور
2728
بچه ها یچیزی بگم باورمیکنین ی دوست دارم تویکی از اتاقای خونه پدرشوهرش زندگی میکنه شوهرش ازاده خودشم ...

😁😁😁😁 مسابقه میزاشتید روشو کم میکردید غش کردم از خنده🤣🤣🤣

آقا نیستم لطفا توهین نکنید با تچکر

منم خیلی برام سواله 

واقعا افراد بی بضوعت  با چه امیدو ارزویی بچه دار میشن  اینده نگری که اصلا ازشون انتظار نداریم واقعا شرایط موجود رو نمیبینن 

من یه بار از یه خانمی که شرایط خیلی اسف باری داشت و به قول شما پول سونو نداشت که بماند پول خوردو خوراک هم نداشت پرسیدم گفت خوب درسته ما هیچی نداریم پس بچه هم نداشته باشیم 😲😲😲

یا یه بار مستر تستر یه پست گذاشته بود از رستوران الخریره هی گوشت سرو میکزدن یه اقای گفت من خیلی بهت ارادت داشتم ولی به خاطر این پیتت که خانم بارداره و من یه ساله بیکارم و خانمم گوشتارو دید اه کشید انفالوت میکنم منم طاقت نیاوردم گفتم برادر من خوب اگه شرایط اینه الان موقع بارداری خانمت نبود اونم گفت خانم گفته منکه نه جایی میرم نه تفریحی دارم دلم بچه میخواد 😲😲😲😲

من 😒

مستر تستر 🤓

اون اقای پدر اینده 🤠

نظر شما ب طرز  عجیبی با ی دودوتا  چهارتا قشر متوسط و فقیر و از جامعه حذف میکنه اگر هیچکدوم بچه دار نشن، 

اما درواقع باید بگی وظیفه حکومت و دولت اینه  رفاه نسبی فراهم کنه، نه اینکه صورت مسئله رو پاک کرد!

نور
بچه ها یچیزی بگم باورمیکنین ی دوست دارم تویکی از اتاقای خونه پدرشوهرش زندگی میکنه شوهرش ازاده خودشم ...

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
لابد دوس دارن ديگ  #زندگي خصوصي

دوست داشتن نیست عزیزم، نادانیه...مگه آدم هر کار غیر عقلانی رو صرفا برای دوست داشتن، باید انجام بده؟ مخصوصا اگه پای بچه هم در میون باشه

یه دلیل دیگه هم عدم استقلال فکری خانمهاست که اطرافیان تحت فشار قرارشون میدن تا به نفع خودشون تصمیم گیری نکنن

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

اینقدر از این موردا میبینم که حالم به هم میخوره از فکر نکردن اینا

یکیش رو مثال میزنم

طرف خونه ش فقط یه اتاق داره یه پسره راهنمایی داره یه دختر دبستانی و یه بچه ی حدودا سه ساله

اینقدرررر دلم براشون سوخت که حد و حساب نداره برا شروع مدارس امسال برا بچه هاش لباس و کیف و کتاب و لوازم تحریر گرفتم گفتم جلو بقیه بچه ها ضایع نشن گناه دارن

حالا چند روز پیش میبینم زنه دوباره بارداره😲😲😲😲😲😲

خداااااایااااا آخه چرا!!؟

اصلا کجا باردار شدی؟مگه نه فقط یه اتاق توی خونه ت داری!!یعنی توی اتاقی که پسره ۱۲ -۱۳ساله هست رابطه ی جنس داری!!؟آخه چرااااا

خب پولی که باید صرف این بچه بکنی رو میذاشتی یه اتاق میزدی اول بعدم باردار میشدی

بعد تازه بهش میگن دیگه بادار نشی

میگه چرااااا🤔🤔خب بچه میخام

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

چقدر ناراحت شدم 

ما از همه نظر شرایطشو داریم ولی بچه نم خوایم چون خیلی مسئولیت داره بعضیا فکر می کنن فقط آوردنش مهمه ...

دو کلمه حرف حساب👍👍👍

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

پول خیلی مهم ولی همه تربیت بچه پول نیست الان تو کوچه دارم نگا میکنم مادر با تیپا ک.و.ن.بچشون پاره کرد خاک بسرشون اعصاب ندارن چرا بچه میارن اعصابم خط خطی شد فقط خواستم اینجا بگم

آقا نیستم لطفا توهین نکنید با تچکر
بچه رو باید با سختی نسبی آشنا کرد اتفاقا باید بفهمه تا بزرگ شد و وارد دنیای محدودیت و بی عدالتی شد ...

موافقم با حرفاتون .چون بچهاگه یسر تو رفاه باشه باید بفهمه زندگی ی سختیایی هم داره تا وارد جامعه شد بتونه گلیم خودشو از اب بکشه بیرون.

2706