2733
2734
عنوان

بارها در موردش تاپیک زده شده اما کافی نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 4385 بازدید | 371 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برخی میگن رفاه کامل برخی میگن رفاه نسبی هر دو اشتباهه

فقط شما درست می فرمایید استاد

(در زندگیم ندیدم کسی اینقدر بی ادبانه و اینقدر صریح بگه همه اشتباه میکنن و فقط من درست میگم)

رویه تون رو عوض کنید

یه درصد هم جا بذارید برای این فکر که شاید بقیه هم درست میگن

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.
نه ما اشتباه میکنیم ک علم حدیث رو ک یک علم مجموعی هست ب شیوه غلط استفاده میکنیم😉 و فقط یک مورد واح ...

فقر که از دربیاد ایمان از دردیگر خارج میشه یعنی چی استاد؟

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.
2728
تصمیمی که به جامعه ممکنه آسیب بزنه، خصوصی نیست

جامعه باید شرایط زندگی راحت و واسه همه فراهم کنه

نه این که مردم به خاطر جامعه از طبیعی ترین و انسانی ترین حقوقشون بگذرن

اتفاقا بچه باید تو سختی نسبی بزرگ شه چون این دنیا دارمکافات و محدودیته ذات دنیا اینه باید تو تربی ...

این حرفی هم که زدین بگین منبع ش از کجاست ؟؟؟؟من جایی نشنیدم تاحالا اگه منبع معتبر داره که بگو اگرم نداره که هیچی جایی تکرار نکنین

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

کاش حداقل به یه بچه هم قانع میشدن یه زنی هست خیلی فقیرن تو خونه های مردم کار میکنه خودشم خیلی رنجوره یه دختر داره یه پسر برایخونه تکونی عید مامانم زنگش زد بیاد یه کم کمک بده گفت سومی رو حامله ام.حالا برای دوهزارتومن پول نون میومد در خونه هاگدایی میکرد.دوتا بچش هم رنگ به رخسار ندارن

پس حضرت علی اشتباه کردند

اره دیگه یک حرفی زده جدی نگیر😞😞😞

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2740
اگر این نظریه ک فقر مالی الزما منجر ب فقر فرهنگی میشه صحیح بود این همه مثال نقض براش وجود نداشت علت ...

ببینید حتی حرفای منم کامل متوجه نشدید . الزامنی وجود نداره . ب قول خودتون نمیشه منکر اونایی شد ک از توی فقر موفقو نخبه و ووو... بیرون اومدن .. اما اما اما دقت کنید یکی از اصلیترین مهم ترین پررنگ ترین محسوس ترین عوامل تو کشف نشدن استعدادها کسب نکردن مهارت ها و  همون بی فرهنگی فقره .بزرگترین فاکتور تو دنیا همینه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
دوس دارن یکی دیگه رو بدبخت کنن؟ اگه اینا زندگی خصوصیه که یونیسف و سازمان ملل و فعالین حقوق زنان و ک ...

چرا فکر میکنی اونیکه پول نداره بدبخته

من خودم تو خانواده ای که از نظر مالی ضعیف بودن بزرگ شدم اما کودکی بسیار شادی داشتم

هیچ وقت هم احساس بدبختی نکردم

کاش حداقل به یه بچه هم قانع میشدن یه زنی هست خیلی فقیرن تو خونه های مردم کار میکنه خودشم خیلی رنجوره ...

خوب همینه چون نمیفهمن باید جلوگیری کنن بچه میارن به امان خدا ولش میکنن یا موفق میشه یا دزد ومعتاد فکر میکنن همه چی به زاییدن هست

یک مثال می زنم براتون کشور سوئد

وقتی یک فرشته بدنیا میاد اگر پدر و مادرش تو شرایط مناسب نباشن چه از نظر مادی چه معنوی تمام شرایط رو فراهم می کنن تا مادر و فرزند تو آرامش کامل دوران نوزادی رو بگذرونن

بعدش مادر و پدر حق انتخاب هر مدرسه ای برای فرزندشون دارن بدون هیچ مشکلی هر مدرسه ای بدون دادن هیچ پولی

بعد تمام هزینه های درمانی و دندانپزشکی که خیلی گرونه به عهده دولته

و این میشه که پدر ومادر تمام تمرکزشونو میزارن رو تربیت و محبت به فرزند و اون فرزند خیلی مستقل و خودساخته از ۱۸ سالگی کار می کنه و دانشگاه میره و خودش زندگیشو می سازه 

حالا اینجا بچه ها وابسته دست پدر و مادر پشتشون نباشه هیچی نمیشن چون پدر و مادر وقتی برای تربیت نداشتن همش دویدنو کار کردن تا نیازای اولیه فرزندشونو تامین کنن بنظر مت همه مشکلات از بی برنامگی کشورمونه

تو در من نهاده شدی و من از آن روز آغاز شدم❤❤
چرا فکر میکنی اونیکه پول نداره بدبخته من خودم تو خانواده ای که از نظر مالی ضعیف بودن بزرگ شدم اما ک ...

کسی که داره شکم بچه هاش رو سیر کنه فرق داره با کسی که برای نون شبش محتاجه میره گدایی یا بچه هاش رو میفرسته گدایی 

جالبه هیچ دوم از پستایه منو جواب ندادین 😂حتما جوابی ندارین حداقل تفکر کنین کمی 

2706