2737
2739
عنوان

بارها در موردش تاپیک زده شده اما کافی نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 4385 بازدید | 371 پست

واقعا فکر میکنین خانواده ای تو فقر و بدبختین بچه دار بشن مشکلی نیست ؟؟؟پدر مادری که برایه یک لقمه نون باید شب تا صبح کار کنن اون بچهه تو اون خانواده موفقه؟بچه ای که پدر مادر بالا سرش نیست موفقه؟بچه ای که مادرش تن به خود فروشی میده تا بچش گشنه نمونه موفقه؟پدری که سر چهارراه شیشه ماشین دستمال میکشه تا بچشو سیر کنه و همه میگن بابات حمال و گداس اون بچه موفقه؟مثله اینکه نمیدونین کجا زندگی میکنین اینجا ایرانه بابا.شب میخابی صبح تخم مرغ شده 10تومن.من فاتحه خوندم تو اون دینی که مردم کشورش اینجورین خودتونو بخواب زدین ؟؟؟یا ادا درمیارین میخاین متفاوت باشین ؟؟؟والله که خنده دارین 

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
شما انقدر تفکرت از نظر من پیش پا افتادس اصلا حوصله ندارم بحث کنم .حضرت علی میگن از یک در فقر وارد بش ...

با این و اون بحث نکردن یه بحثه تمسخر یه بحث دیگه

انسان متمدن و بامنطق وقتی دوست نداره بحث کنه یا لزومی بر بحث نمیبینه سکوت میکنه

اما تمسخر شیوه ی انسان های ضعیفه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو بحثه یکی اینکه کسی بگه تا اوضاع مالیتون اکی نیست تا مستاجر هستید تا وقتی ب جایی نرسیدید ک بچه ...

اصصصلا حرف استارتر وخیلیای دیگه اونی نیس ک شما الان گفتید. استارتر چندییین بار تکرارکرد.نگفتن مستاجری یا هرچی بچه خواست فراهم شه.

بعدم حرفی ک شما قسمت دوم الان زدید نظر تمااام کارشناسای دنیارو رد کرد عزیز!!!!!!!!!(

اگر مراجعه کنید واقعا میبینید فقر مالیشون در موارد زیادی در نتیجه فقر فرهنگیشونه اتفاقا

و اگر فرد موفق ازونجا بیرون نمیاد بازم میگم بخاطر فقر فرهنگیشونه

علت تام اونه)

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2742
خسته م کردی عزیزم  چون بخش اول حرفت کاملا اشتباهه نه استارتر و نه باقی دوستان، هیچکس من ندیدم ...

اتفاقا خودم از طرفداران این تفکر شنیدم اینها رو

اگر شما نشنیدید یا یکیشون قبول داره یکی نداره دلیل بر نبودش نیست

حتی اگر اینم نباشه

اون مرزی ک تعیین میکنن برای بچه دار نشدن بازم اشتباهه

من با نطر شما موافقم ....گفتم نظر  شما را ۴ نفر بخونند که معتقد هستن فرزندمون تنها خواهد شد اگر ...

متوجه شدم عزیزم واسه همین دوباره ریپلایتون کردم من اصلا عادت ندارم کسی رو که عقایدش با من ۱۸۰ درجه متفاوته ریپلای کنم چون کاملا بی فایدست . خدا پسرت رو برای شما و شما رو برای پسرت حفظ کنه 

👈 عضو کمپین مبارزه با کلمه ی شوشو😖😡😠

یه مشت شعار تو ذهنتونه  همه جا بیان میکنین .شعارهایی که میدین ببینین چقدر عملیه .میری دانشگاه استاد به پسر میده 8دختر با نازو عشوه میاد میگه استاد اخه چرااااا.استادم میگه باجه گلم تو 20.واقعیت ایران اینه .فکر اقتصادی استعداد هنر مهارت اینا عزیزم مال گذشته بود .الان مخترعین کشور  میان مصاحبه میکنن کسی مارو ادم حساب نمیکنه ما از کشورهای خارجی بورسیه شدیم میریم اونجا .شما میگی هنر فلان ...

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2740
کار از مهارت و استعداد میاد بقول استادمون ک استاد نمونه کشور هم شناخته شد و از رئیس جمهورم جایزه گر ...

افرین مهارت واستعداد . استعداد ذاتی میشه اما مهارت اکتسابیه . ک خیییلی وقتا طبق گفته تماااام استادای جامعه شناسی و اسیب شناسی فقر دلیل اصلی شکوفا نشدن استعدادها و ب دست نیاوردن مهارت هاست...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
اصصصلا حرف استارتر وخیلیای دیگه اونی نیس ک شما الان گفتید. استارتر چندییین بار تکرارکرد.نگفتن مستاجر ...

اگر این نظریه ک فقر مالی الزما منجر ب فقر فرهنگی میشه صحیح بود این همه مثال نقض براش وجود نداشت

علتی ک اجازه میده فقر مالی منجر ب فقر فرهنگی بشه فقر فرهنگیه

با این و اون بحث نکردن یه بحثه تمسخر یه بحث دیگه انسان متمدن و بامنطق وقتی دوست نداره بحث کنه یا لز ...

بعضی جاها واقعا باید تمسخر کرد تا طرف از خواب بیدار بشه  .بیدار شو ..  

اتفاقا خودم از طرفداران این تفکر شنیدم اینها رو اگر شما نشنیدید یا یکیشون قبول داره یکی نداره دلیل ...

همچنان میگم

موضوع تاپیک و نظرات مخالفینتون رو بخونید

هرکدوم گفته بودن تا به رفاه کامل نرسیدید بچه دار نشید، من رو بهش ارجاع بدید

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.
خسته م کردی عزیزم  چون بخش اول حرفت کاملا اشتباهه نه استارتر و نه باقی دوستان، هیچکس من ندیدم ...

دقیقا 

2706