2737
2734
عنوان

من بدترین زن دنیام

1465 بازدید | 86 پست

بچها شوهرم خیلی خوبه ینی خیلی خیلی مرد خوبیه ولی من...

از وقتی باردار شدم شلخته شدم و همه کارامو اون میکنه حتی من تا ساعت 1ظهر میخابم و اون یک از سرکار میاد تازه واسم صبونه میزاره میخورم سرشم کلی غر میزنم که فلان چیزو بیا اونو نیار اینو بزار اونو نزار غذا هم خودش درست میکنه یا نمونش دیروز که کلی دعواش کردمو سرش دادمیزنم اونم هیچی نمیگه تازشم خودش میاد ازم معذرت خواهی میکنه خیلی دلم واسش میسوزه چون کارش سنگینه و تا میادخونه باید غر زدنای منم بشنوه از خودم بدم میاد که چطور اینجوری شدم منی که قبل از بارداریم 11ظهر نهارم اماده بود و همه کارامو کرده بودم . دست خودم نیست امروز کلی گریه کردم چون واقعا میبینم اذیته ولی به روی خودش نمیاره و منم نمیتونم کاری بکنم چون دست خودم نیست رفتارم

گر نگهدار من آن است که میدانم. شیشه را در کنار سنگ نگه میدارد🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

نه به خشونت علیه مردان😂

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

واقعا وجود داره یا داری شوخی میکنی در ضمن عزیزم خوشبختیتو جار نزن هیچوقت 

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 

خدا رو شکر مرده فهمیده ای هستن

لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

بشینید حالاتتونو براشون توضیح بدید 

تا متوجه شرایط تون شن

و اینکه

ب خودتون مسلط باشید یه ذره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

خیلی کسافدی.من اگه شوهر تورو داشتم از خوشی سکته میکردم😐

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2706