2733
2734
عنوان

شکر گذاری مادر شوهر😂😐

454 بازدید | 20 پست

مادرشوهرم اون روز نشسته بودیم یادم نیست سر چه موضوعی بود یهو گفت خدا رو شکر من نه مادرشوهر داشتم نه پدر شوهر😯😑 با اینکه یه پیرزن سنتیه

یعنی خودش میدونه در ذات خودش چه مادرشوهریه😰

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

میگفتی خدا خیلی دوستت داشته

یا شانست خیلی عالی بوده

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

کاش تایید میکردی همونجا..میگفتی بخت بلندی داشتی😂😂

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2740
عزیزم به موضوع ربطی نداره اما چون حساسم مینویسم شکرگزاری

عزیزم راست میگی ببخشید

اتفاقا من همیشه شکرگزار سپاسگزار و کلماتی از این قبیل رو درست می نویسم و حساس هستم کسی اشتباه بنویسه نمیدونم چرا اینبار اشتباه کردم😅

مثلا خانم دکتر هم هستم🙈🙈🙈🙈🙈

مادرشوهرا از این سوتیا میدن

خواهرشوهرم یه خاستگار داشت که پسره تو شهر ما خونه داشت و کارشم اینجا بود و خانواده اش کیلومترها با اینجا فاصله داشت خونشون و مادر نداشت

خواهرشوهرم دو دل بود.مادرشوهرم به خواهرشوهرم میگفت اگه عقل داشته باشی به همین میری که مادر نداره و خواهرشم ازت دوره

من دهنم باز موند از طرز تفکرش😩

2706