2737
2739
عنوان

مامانایی که زایمان زودرس داشتید بیایید،توروخدا😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 56 پست
اصلا درد ندارم گاهی درد میگیرتم که با اسنراحت خوب میشه مثلا هفته ای یکی دو بار

پرولوتون هم نمیزنی؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که تو زدن آمپول ریه تعلل نباید بکتی. چرا دکتر گفته نزن من متعجبم! ...

آره اگه آمپولو میزدم انقدر استرس نداشتم. ولی گفت صبر کن یه هفته خیلیم ازش پرسیدم چندبار

2728
مانترا رزاقي آمپول ريه رو به همه ميده؟

به شرط نرمال بودن ازمایش گلوکوز هفته ۲۸ میده.‌اگه قندت بالا باشه نمیده ولی اگه هفته ۲۸ کسی زده و تو هفته زیر ۳۶ ریسک زایمان زودرس داشته باشه دوباره ۴ تا دیگه تو بیمارستان میده و بستری میکنه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
به شرط نرمال بودن ازمایش گلوکوز هفته ۲۸ میده.‌اگه قندت بالا باشه نمیده ولی اگه هفته ۲۸ کسی زده و تو ...

شما مگه ريسك زايمان زودرس داشتي؟

يه سوال ديگه من پساري و گذاشتم دارم استراحت مطلق ميكنم تو روز مثلا ٣بار احساس ميكنم يه طرف شكمم سفت ميشه،به دكتر گفتم گفت برو بلوك زايمان من خونم دوره تا بيمارستان برم كه ديگه سفتيش برطرف شده گفتم ايروپرين نميديد گفت نه

خودم ايزوپرين بگيرم بخورم؟؟؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
من ریه رو هفته ۳۰ زدم ولی دکترم گفته بود ۲۸ بزنم.‌ قندت بالا نیست؟ ریه پسر دیرتر تشکیل میشه

نه قند و فشار و وزنم خوبه.

وای کاش دکترم میزاشت میزدم آمپولو

آره خودمم خیلی دوست دارم امشب برم بزنم که خیالم راحت بشه ۳_۴بارم ازش پرسیدم حتی گفتم بزنم که خیالم ر ...

عزیزم آمپولاتو بزن امشب شاید دردات بیشتر بشه حداقل واسه بچه مشکلات کمتری پیش بیاد منم 32 هفته درد داشتم گفت سوراخ بیرونی رحمت باز شده همون شب بتامو زدم,نگران بچه هم نباش اصلا بچه بعد 30 هفته تو ایران به راحتی میمونه

2706