2737
2734

من ۳۳ هفته تمامم صبح رفتم دکتر گفتم دلدرد و کمر درد پریودی و گاهی دلپیچه میگیرم، معاینه کرد گفت یه کم باز شدی و مواظب باش و استراحت کن، 

منم اومدم خونه و دراز کشیدم عصری یه لحظه رفتم سرویس دیدم ترشحاتم قهوه ای کمرنگه ترسیدم بش زنگ زدم گفت بیا مطب رفتم عمیقتر معاینه کرد گفت یه فینگری اگه استراحت کنی چیزی نیس، 

آمپول ریه هم برام نوشت ولی گفت فعلا نزن تا سه شنبه هفته دیگه که بیای پیشم دوباره، 

الان اگه خدایی نکرده بچم دنیا بیاد برام میمونه که؟ خیلی نگرانم😭😭😭😭😭

وزنشم ۲کیلو خورده ای گفت صبح سونوم کرد

عزیزم استرس نداشته باش انشالله که به موقع بدنیا بیاد ولی فکر کنم اگر هم زودتر بدنیا بیاد دیگه الان کامله و مشکلی نداره

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بجای استرس داشتن ک شدیدا برات خطرناکه سعی کن ارامش داشته باشی و استراحت کنی وتوکلت ب خدا باشه

خداکنه هیچ زنی در ارزوی مادرشدن نباشه و تمام زنان سرزمینم طعم مادرشدن رو بچشن😍😍

نیکداد رو دیدی توی اینستا؟30 هفته به دنیا اومد

الانم یه پسر سرحاله

بعدشم استرس بدتر میکنه شرایطو فقطططط استراحت مطلق کنه یه هفته همین تا بری پیش دکترت 

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2738
توروخدا تجربیاتتونو بگید

منم ۳۳هفته امپول ریه زدم  سه سانت باز بود ولی۳۷ دنیا اومد

فقط بخاب 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

چرا آمپول رو‌ الان‌نمیزنی؟

من‌ هفته ی ۲۹ زدم

هنه دیدم همین‌حدود هفته ها میزنن

هر چند تا ۳۹‌هفته ب دنیا نیومد 

ولی خب چون‌لک دیدی اگه میزدی بهتر بود حالا دکترت بهتر در جریان‌پرونده اته البته

من تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که تو زدن آمپول ریه تعلل نباید بکتی. چرا دکتر گفته نزن من متعجبم! 

حالا وضعیتت اوتقدری اورژانسی نیست حداقل تا ۳۶ نگهش میداری. فقط استراحتت رو زیاد کن.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706