2733
2734
عنوان

لطفابه یک مادرم درمانده کمک کنید :-$

266 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من 25ساله هستم ویک سر4ساله و3ماه دارم پسرم خیلی احساس تنهایی میکنه تمام اطرافیانم 2تابجه دارندپسرم دلش میخوادخواهریابرادر داشته باشه اماشرایط اقتصاد ی شوهرم اجازه نمیده درضمن پسرم خیلی جنب وجوشش زیاده واقعا کم اوردم میخوام بزارمش خانه شادیاز8صبح تا12ظهر بنظرتون  یانه ؟

لشکرسرخ به امید قهرمانی در اسیا من همیشه عاشقت میمانم حتی اگر روزی در قعر جدول باشی منو پسرم عاشقتیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بذارش خوبه

ميتونيم الان هوا خوبه هرروز ببريش پارك

با همسرت صحبت كن اگر از تظر مالي تواناييشو دارين يه بچه ديگه بيارين خب

تك فرزندي خيلي بده خيلي

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه
جای خواهر و برادر و نمی گیره اما  خوبه ....باید زودتر ازین‌ میزاشتی....

واقعاشرایط اوردن بچه رو ندارم خیلی بهم وابسطه هست امروزهم خودش پیشنهاد داد

لشکرسرخ به امید قهرمانی در اسیا من همیشه عاشقت میمانم حتی اگر روزی در قعر جدول باشی منو پسرم عاشقتیم

وای پسر من خیلی تنها بود انگار عقده ایی بود از وقتی بچه دومم اومد خیلی خوب شده من اول فک میکردم بیش فعالی داره خواستم ببرمش دکتر ولی طفلک از تنهایی بود الان خیلی بهتره چهارسال شش ماهشه

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام
چرا میگی درمانده عزیزم؟؟همه پسرا جنب وجوششون زیاده این خیلی طبیعیه

یکسره بهونه میگیره واقعا کم اوردم

2738

اگه بخوای نی نی بیاری یا قصد داری دو تا بچه داشته باشی باید اوضاع مالیتو در نظر بگیری با این گرونی ولی فاصله سنی سه سال واسه بچه دار شدن خوبه بنظر من حالا بچت بلاخره با یه کلاس یا مهدی سرگرم میشه

دست کشیدم از سکوت خستم از این همه درد۰۰۰۰۰۰
خوب اگه شلوغ و خستت میکنع بذار و یکم استراحت کن و حالا به فکر بچه دوم نباش خودت از بین میری ،حالا فر ...

موافقم هنوزخیلی وقت دارم

بذارش خوبه ميتونيم الان هوا خوبه هرروز ببريش پارك با همسرت صحبت كن اگر از تظر مالي تواناييشو دارين ...

واقعا شرایطش نداریم 

واقعاشرایط اوردن بچه رو ندارم خیلی بهم وابسطه هست امروزهم خودش پیشنهاد داد

خدا بزرگه باور کن هر بچه ایی روزی خودشو میاره مخصوصن دختر ک نعمت فوران میشه

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام
وای پسر من خیلی تنها بود انگار عقده ایی بود از وقتی بچه دومم اومد خیلی خوب شده من اول فک میکردم بیش ...

سختتون نیست 2تابچه پشت هم؟

دختر منم فعلا تنهاس تا برادرش بدنيا بياد

سه سالشه

من براش يه جوجه گرفتم با اون سرگرمه

حيوون خونگي خيلي خوبه با توجه به شرايط خونه براش بگير

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه
2706