2752
2734
عنوان

لطفابه یک مادرم درمانده کمک کنید :-$

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 34 پست
اگه بخوای نی نی بیاری یا قصد داری دو تا بچه داشته باشی باید اوضاع مالیتو در نظر بگیری با این گرونی و ...

دلم خیلی یه دخترمیخواد امابااین شرایط حاضرنیستم اینده فرزندموخراب  کنم بخاطر دل خودم

لشکرسرخ به امید قهرمانی در اسیا من همیشه عاشقت میمانم حتی اگر روزی در قعر جدول باشی منو پسرم عاشقتیم
خدا بزرگه باور کن هر بچه ایی روزی خودشو میاره مخصوصن دختر ک نعمت فوران میشه

بسیارباحرفت موافقم 

لشکرسرخ به امید قهرمانی در اسیا من همیشه عاشقت میمانم حتی اگر روزی در قعر جدول باشی منو پسرم عاشقتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سختتون نیست 2تابچه پشت هم؟

اصلن باور کن پسر دومم یک سال سه ماهشه دلم ضعف میره برا دختر اینجوری دوتا پسرم باهم بازی میکنن انگار از قبل خیلی راحت شدم پسرم همش با داداشش بازی میکنه کاری ب کارم نداره وقتم ازادتر شده

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام
دلم خیلی یه دخترمیخواد امابااین شرایط حاضرنیستم اینده فرزندموخراب  کنم بخاطر دل خودم

بزارین یه کم اوضاع زندگیتون سرو سامون بگیر بعد ان شالله اقدام کن

دست کشیدم از سکوت خستم از این همه درد۰۰۰۰۰۰
2731
اگه فعلا توان بچه دار شدن نداری ببرش تو پارک تابابچه ها هم بازی بشه کم کم بهونه گیری هاش کم بشه

بخداهرجمعه میریم گردش هرجاکه خودش دوست داشته باشه

اصلن باور کن پسر دومم یک سال سه ماهشه دلم ضعف میره برا دختر اینجوری دوتا پسرم باهم بازی میکنن انگار ...

یکی از دوستای منم دو تا پسر پشتسر هم داره همین حرف شما رو میزنه میگه اصلا اذیت نیستم حتی خیلی راحتم ولی دختر خواهرم دوقلو پسر داره میگه اصلا بچه هام باهم نمیسازن همدیگه را میزنن

اصلن باور کن پسر دومم یک سال سه ماهشه دلم ضعف میره برا دختر اینجوری دوتا پسرم باهم بازی میکنن انگار ...

بازم خداروشکر

یکی از دوستای منم دو تا پسر پشتسر هم داره همین حرف شما رو میزنه میگه اصلا اذیت نیستم حتی خیلی راحتم ...

بعضیا اینجوری هستن منم مامانم همش میگفت طاهاداداششو میکشه اخه خیلی بازیگوش بود ولی الان باورم نمیشه همون پسره خدارو شکر میکنم خیلی دوستش داره

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام
یکی از دوستای منم دو تا پسر پشتسر هم داره همین حرف شما رو میزنه میگه اصلا اذیت نیستم حتی خیلی راحتم ...

دوست منم2قلوداره خیلی به اذیته

پسرمن وقتی با بچه‌ها ست اصلابه من کاری  نداره طفلکی پسرم خیلی تنهااست