2733
2734
عنوان

برادرم چند روزه رفته و نیومده میشه دعا کنید که امروز بسلامت برگرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۷ سالشه هیچی با خوش نبرده فقط ممکنه کمی پول تو جیبش داشته باشه

ب دلت بد راه نده ... نه بچه ست ک بگی رفته سر خیابون گم شده نه پیره بگی آلزایمر داره بلد نیست برگرده ... نه نوجوونه بگیم عقل نداره میره پیش رفیق دور از جون معتاد میشه ... بد ب دلت راه نده ب قول خودت کله شقه حالا میخواد رو حساب خودش یه درسی ب شماها بده ... اگر تا فردا و پس فردا نیومد اونوقت برید دنبالش همه جا ... وقتی هم پیداش کردین اصلا بهش بها ندین و مته ب خشخاش نزنین ک پرو بشه دفعه دیگه هم بذاره بره....

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2731

پسر ۲۷ ساله

کار نداره؟

این مادرها بچه ها رو خراب میکنن

باور کن الان یه جایی داره خوش میگذرونه

بچه ۱۵ ساله نیست که میترسی

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤

برمیگرده میخواد با این کارش قدرشو بدونین

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
پسر ۲۷ ساله کار نداره؟ این مادرها بچه ها رو خراب میکنن باور کن الان یه جایی داره خوش میگذرونه بچ ...

نه بیکار هست و همیشه سر همین با پدرم بحث دارن... پدرم بهش میگه بیا برات مغازه بزنم کار کن خرج خودت رو در بیار ولی گوشش بدهکار نیست و فقط دنبال ولگردی هست

2706