2737
2734
عنوان

برادرم چند روزه رفته و نیومده میشه دعا کنید که امروز بسلامت برگرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 43 پست

عزیزم ب کجا رسیدین داداشت اومد؟

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره دو . سه نفری بیشتر نیستن که اونها هم ازش خبر ندارن، اونا متاهل هستن و نمیتونه بره خونه اونها و ...

باشه بالاخره یه جا پیدا میکنه میره پولش که تموم شد برمیگزده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2742
نه میرفت ولی نهایت یک شب نمیومد چند روز سابقه نداره

بیخیال الان باید یه خانواده را بچرخونه حالا شما نگرانشید 

بیخیال فرض کنید رفته مسافرت فقط شما خبر نداریدکجا رفته

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
عزیزم ب کجا رسیدین داداشت اومد؟

سلام عزیزم، ممنون که یاد بودی

دیشب همسامون مامانم رو می بینه و میگه پسرت رو چی کردن تا من برسم بهش سوار ماشینش کرده بودن مامانم هم میگه پسرم از اون شب خونه نیومده که گفته همون شب ساعت ۱اینا بود که من با خانمم تو پارک بودیم پسرت هم رو چمن ها دراز کشیده بود که یهو پلیس میاد بلندش میکنه و به زور سوار ماشین میکنه تا من برسم بگم این همسایه هست سوارس کردن رفتن

مامانم اینا هم رفته بودن کلانتری محل گفته بودن کسی رو ما نگرفتیم تا اینکه دیشب دوباره رفتن گفتن همسایه دیده باز قبول نکردن گفتن ما نگرفتیم تا اینکه اومدن مغازه جلو پارک دوربین مداربسته اش فیلم اون شب رو آوردن دیدن آره بیچاره دراز کشیده بوده که یهو اومدن بلندش کردن بی خود بی جهت سوار ماشینش کردن تا صبح رفتن بگن ما فیلمش رو داریم که شما پسر ما رو گرفتید ولی هنوز خبر ندارم چی شده

بی تربیت ها معلوم نیست برای گرفتنش مگه تو پارک خوابیدن جرم هست... حالا که گرفتن چرا میگن نه نگرفتیم نمی گن این بچه خانواده داره چشم انتظار و نگران هستند

2740
خدارو شکر که سالمه فیلمش رو از کجا دارین؟

ممنون عزیزم ، مبخواستم یه تاپیک بزنم از همه تشکر کنم که دعا کردید و با دعای شما دیشب تونستیم بفمیم چی شده 😙😙😙😙

دوربین مدار بسته مغازه روبه روی پارکی که گرفتنش

پست بالاتر نوشتم

ممنون عزیزم ، مبخواستم یه تاپیک بزنم از همه تشکر کنم که دعا کردید و با دعای شما دیشب تونستیم بفمیم چ ...

آره عزیزم متوجه شدم

شرمنده پست بالایی رو بعدا خوندم،اما خیلی خوشحال شدم که برادرت صحیح و سالمه

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
آره عزیزم متوجه شدم شرمنده پست بالایی رو بعدا خوندم،اما خیلی خوشحال شدم که برادرت صحیح و سالمه

عزیزم دشمنت شرمنده

شما من رو شرمنده کردی که برای مشکلم ارزش قائل شدید و جواب تاپیکم رو دادید

یه دنیا ممنون از شما و همگی💋💋❤❤🌷🌷