2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم میشه ولی هزینه زیادداره وکلی نامه وداداگاه واینا ونامه پزشک 

میخوام کسی متوجه نشده.یه جایی که بشه محرمانه این کار وانجام داد وخیلی سریع جواب گرفت.هزینه اش مهم نیست فقط انجام بشه.خیلی استرس دارم

سلام بله میشه باید بری ازمایشگاه ژنتیک که بتونن ثابت کنن  اگه تهران هستی برو پیش دکتر زینلی ت ...

کسی اونجا برای اینکار رفته که شما پیشنهاد میدین.سایتی داره که بشه اطلاعات گرفت

2738
نمیتونم تا زمان تولد صبر کنم .میخوام زودتر مشخص بشه

یکی از فامیلای ما تا تولد صبر کرد بعدم جوابش خیلی طول کشید. ولی خب بالاخره اثبات شد. 

شما چرا عجله داری 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
یکی از فامیلای ما تا تولد صبر کرد بعدم جوابش خیلی طول کشید. ولی خب بالاخره اثبات شد.  شما چرا ...

چرا شک داشتن

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
بعد دختره رو گرفت  زندگی شون خوبه

نه چندروز عقد کردن بعدم طلاق مهریشو داد. بچه رو پسره گرفت. دختره الان ازدواج کرده با یکی دیگه. 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
نه چندروز عقد کردن بعدم طلاق مهریشو داد. بچه رو پسره گرفت. دختره الان ازدواج کرده با یکی دیگه. 

دختره شانس آورده 

هم مهریه گرفته 

بچ رو و هم پدر برده 

دوباره هم ازدواج کرده 😕😕

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

عزیزم بهترین روش قبل از اینکه جنین متولد شه با استفاده از آمنیوسنتز  DNA جنین رو بررسی میکنن و با نمونه DNA فرد مورد نظر مطابقت میدن 

آزمایشگاه دکتر زینلی تو تهران تو زمینه تعیین هویت حرف اول رو میزنه اگر واقعا قصدش رو داری برو اونجا

2706