2733
2739
عنوان

برای ریزش مو بدادم برسید تو رو خدا

432 بازدید | 17 پست

موهام بشدت داره میریزه

حتی کوتاه هم کردم هیچ فایده ای نداشت توروخدا اگر چاره ای بلدید بگید 

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول ازمایش بده

ریزش هزااار دلیل داره

کمبود ویتامین دی 

کمبود ویتامین ب

کمبود روی

کمبود ویتامبن ای

کمبود اهن 

استرس 

یبوست

مزاج سودایی 

هورمونی و غیره

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
2728

مال منم میریزه نزار چرب بشه حتما یه روز درمیان برو حموم شامپو هم هیچچچچچچ تاثیری نداره من که همه راهارو رفتم موضعی هم حوصله میخواد موهای خارشوهرم تا زیرباسنشه اگه یه تار ازش بریزه

2740

بنظر من بچها شامپوتون رو هم عوض کنین.من تالا دوبار سرم اومده که موهام به شدت میریخت بعد فهمیدم بخاطر شامپو کلییر هست.بخدا موهام شده نصف الان شاموم عوض کردم دیگه موهام خیلی کم میریزه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
شامپو روزانه میزنی یه روز در میون واسه حموم ؟

شامپو هیچ نقشی نداره خارجی باشه یا ایرانی فقط و فقط یه پاک کنندس ریزش مو دلیل اصلیش از داخله ،تو فقط تمیز نگهش دار که تشدید نشه یک روز در میان با هر شامپویی که داری بشورش و شونه کن

شامپو هیچ نقشی نداره خارجی باشه یا ایرانی فقط و فقط یه پاک کنندس ریزش مو دلیل اصلیش از داخله ،تو فقط ...

من چکاپ کامل دادم هورمون همه چی نرماله لامصب ولی میریزه دیگه عاجز شدم میخوام حنا بزنم 

2706