2737
2734

ان شاالله به سلامتی انجام شه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانم بايد ميكرد ترسيد نكرد خودشو بست به زنجبيل و سير و ليمو حالا بايد بره عكس بگيره ببينيم چي شده

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738

بابای من تاحالا فک کنم ۳ بار انژیو کرده ..ترس نداره ک واسش تعریف کنید ک هیچ دردی نداره و اصلا چیزی متوجه نمیشه

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
شبدا جان پدر استنت هم گذاشتن؟

راستش نمیدونم استنت چیه ..اما چیزی نذاشت کلا انژیو ساده بود ..اما پدربزرگم انژیو کرد و بالن گذاشت

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
راستش نمیدونم استنت چیه ..اما چیزی نذاشت کلا انژیو ساده بود ..اما پدربزرگم انژیو کرد و بالن گذاشت

استنت آنژیوپلاستیه برای درمان گرفتگی رگ قلب استفاده میشه. اما آنژیوگرافی برای تشخیص گرفتگی رگ قلب استفاده میشه. این مقاله ای که برات میفرستم رو بخون کامل درباره آنژیوگرافی توضیح داده:

https://drakhosravi.com/1520/