2737
2739
عنوان

کم شدن مایع دور جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 29212 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس نداشته باش فقط اب خ زیاد بخور، دکتر بهم گفت خیلی کمه  آب دور جنینت ولی خ زیاد اب میخوردم ...

سلام میشه بگین درهفته ی چند آب دور جنینتون کم بود؟

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
سلام میشه بگین درهفته ی چند آب دور جنینتون کم بود؟

سلام عزیزم والا دقیق یادم نیست ولی فک کنم چهار پنج ماه بود واصلا مشکلی نیست فقط اب واب میوه طبیعی زیاد بخور 

2728
سلام عزیزم والا دقیق یادم نیست ولی فک کنم چهار پنج ماه بود واصلا مشکلی نیست فقط اب واب میوه طبیعی زی ...

من الان هفته ی ۲۰هستم ومایع ۶ هست دکتر گفت اگه تادوهفته ی دیگه آبش جبران نشه ختم بارداری😔😔😔 میشه بگین چیکارکردین؟فایده ای داشت؟دکتر گفت مایعات فایده نداره احتمالامشکل ازکلیه ی جنینه😔😔😔جفتمم سرراهیه

سلام ببخشین یه سوال داشتم، تو پنجمین ماه بارداری اگه مشکلی کم آبی به وجود بیاد مشکل خیلی جدی میشه، ر ...

گلم سونو آنومالی باید ببینی جوابش چیه. اگر نرمال باشه بازم امیدی هست. تو این پست کاهش آب دور جنین کارایی که می تونی انجام بدی تو این شرایط توضیح داده.

سلام ببخشین یه سوال داشتم، تو پنجمین ماه بارداری اگه مشکلی کم آبی به وجود بیاد مشکل خیلی جدی میشه، ر ...

ببخشید شما بچتون بدنیا اومد؟

خداجونم فقط تورو دارم خودت هوامو داشته باش...
2738
علامت نداره. من 30هفته بودم که سونو رفتم گفت اب دور جنین کمه خودمو بستم به مایعات شیر فراوون دوغ و ا ...

سلام عزیزم من۲۱هفتع ام ..گفتن آب جنین ۲سانتیمتر حتما سقط کن نمیدونم چیکا کنم ..زیر نافم نبض داره

من الان هفته ی ۲۰هستم ومایع ۶ هست دکتر گفت اگه تادوهفته ی دیگه آبش جبران نشه ختم بارداری😔😔😔 میشه ...

سلام عزیزم منم دقیقا مشکل تو رو دارم بهم گفتن ختم بارداری اما هنوز سقط نکردم چون بچم تکون میخوره دلم نمیاد😔

سلام عزیزم منم دقیقا مشکل تو رو دارم بهم گفتن ختم بارداری اما هنوز سقط نکردم چون بچم تکون میخوره دلم ...

سلام گلم من اونموقع تاتونستم آب ومایعات خوردم رفت بالا توهم تامیتونی آب بخور البته ب خودت زیاد فشار نیار حالت بد میشه دیگه نمیتونی آب بخوری اگر مشکل دیابت نداری دلستر بخور استراحت باش چن هفته ای؟

سلام گلم من اونموقع تاتونستم آب ومایعات خوردم رفت بالا توهم تامیتونی آب بخور البته ب خودت زیاد فشار ...

ت رو خدا الان خوب شدی؟دکترا بهم گفتن سقط کن نکردم الان شدم۲۱هفته..آب روزی دو لیتر اندازه نوشابه خانوادگی میخورم کافیه؟؟

ت رو خدا الان خوب شدی؟دکترا بهم گفتن سقط کن نکردم الان شدم۲۱هفته..آب روزی دو لیتر اندازه نوشابه خانو ...

تامیتونی تلاشتو بکن آره دولیتر خوبه ولی بیشتر بهتره اگر مشکلی نداری دلستر هم بخور

2706