2733
2734
عنوان

کسانی که یائسگی زودرس گرفتن و درمان شدن و یا دارن درمان می کنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 349015 بازدید | 825 پست
سلام تسنیم جون من یه بار آز دادم اف اس اچم 21.6 هست و ال اچ هم 4 پری هام منظمه ولی مدتی هست که احساس می کنم حجمش کم شده دوباره باید آز بدم من چون چند ماهی ترشح تخمک گذاری نداشتم به دکترم اصرار کردم این آز رو داد
دکتر چه دارویی برای اف اس اچت داده؟
من پیش هر دکتری رفتم گفتند اوضاعت خیلی خرابه و تخمکهات از بین رفته . تنها راه درمانت تخمک اهداییه. فقط یک دکتر بهم دو دوره پنجاه روزه استرومارین و پروژسترون داد ولی متأسفانه دوباره هم اف اس اچم پایین نیومد.
نرمال اف اس زیر ده هست. هرچی بالاتر بره یعنی تخمک ها دارند سریع از بین میرند. شما خدا رو شکر پری داری. سریع اقدام کن چون در شرف یائسگی زودرسی. یعنی نی نی بی نی نی
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

البته نیلو جان شما باید یه بار دیگه آزمایش اف اس اچ رو روز سوم پری تکرار کنی. چون بعضی وقتها اف اس اچ موقع تخمک گذاری بالا میره و دوباره خودش پایین میاد. حتما حتما یک بار دیگه آز بده ببین دفعه اول به خاطر چی بالا رفته بود.
در ضمن شما چند سالته گلم؟ متأهلی؟
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731
نیلو جان یه نذری بکن ایشالا مشکل خاصی نداشته باشی. حتما وقتی آزمایشت رو دادی بگو تا بهت بگم چکار کنی.
چرا دیگه هیچکی به این سایت سر نمی زنه؟نیلو جان آزمایش دادی؟ تپلی سرخوش چطوری؟
سلام بچه ها منم یه مدت بود یائسه بودم قرص استروژن و پروژسترون میخوردم شوهرم هم بچه میخواست علاوه بر اونا قرص ویتا هم خوردم اگنوگل هم خوردم ولی دکترا همشون قطع امید شده بودن ولی من خودم امیدوار بودم که خوب میشم خدارو شکر الان 7ماهه حامله هستم
ثنا جون واقعا بهت تبریک میگم . شما آز amh هم داده بودی ؟ قرص ویتاگنوس و اگنوگل رو چه جوری مصرف میکردی؟ تو ماهی که باردار شدی هم مصرف میکردی؟ شوشوت مشکل نداشت؟ ببخشید خیلی سوال کردم.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
ثناجون مبارکت باشه الهی نصیب همه آرزو مندا بشه بخصوص خودم
عزیزم توروخدا بیشتر در مورد خودت و شرایطت بگو
من هم امیدوارم با این شرایط بدی که دارم خدا برام معجزه کنه چون فقط به خواست خداست که میتونم بارداربشم و بس
از مصرف داروهات بگو واینکه آزمایش ذخیره تخمدان هم داده بودی؟
طبیعی باردارشدی؟
منتظریم گلم
http://payannameh11.blogfa.com/