2752
2734
عنوان

کسانی که یائسگی زودرس گرفتن و درمان شدن و یا دارن درمان می کنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 349015 بازدید | 825 پست
سلام عزیزم دستت درد نکنه ممنون از راهنماییاتون به نظرت من که 10 ساله این مشکلو دارم وهمش هم قرص استر ...

سلاممم شرایط من دقیقا عین شماست...چیکارا کردین براش ممنون میشم درخواست دوستی بدی و راهنماییم کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=45616598]منم 32 سالمه مجردم دکتر یه بار رفتم بهم گفت در معرضشی و تخمدانات بسیار ضعیف دلم واقعا شکست و تموم ...[/QUOTEسلام ببخشید شما قبل خوردن گلوکوفاژ پری نمیشدید؟اف اس اچ بالا بود؟

2731

دوستان در مورد تاثیر طب سوزنی بر یائسگی زودرس سرچ کنید ایشالا که این روش درمانی کمک می‌کنه.تو این زمینه طب سوزنی خیلی موثره البته مهمه پیش کی برید.ویدیو از بیمارانی که خوب شدن هم هست تو اینترنت 

ورود آقایان ممنوع تبادل تجربه خانمهای نابارور( ذخیره پایین) لطفا مارو به بقیه معرفی کنید https://e ...

اگه لینک ابی نیست فقط لینک رو تو ایتا جایی کپی کنید ابی میشه و وارد گروه ذخیره تخمدان و یائسگی میشید

خیلی بده وقتی میفهمی در سن ۲۵ سالگی بچه دار نمیشی و بهت میگن یائسه شدی و برو تخمک اهدایی بگیر

از درگاه خدا نا امید نشید دوستان

من بعد از ۳ سال تلاش و دکترای رنگ و با رنگ بلاخره صاحب فرزند شدم خدایا شکرت امیدوارم خداوند روزی شما دوستان نی نی سایت کنه

فقط اومدم بهتون اینو بگم آی وی اف یعنی اشتباه محض شما با این کارتون اون مقدار ذخیره تخمکتون هم از بین میبریدسعی کنید فقط با قرص لتروزول و کلومیفن هر ماه شانس بارداری رو برای خودتون به ارمغان بیارید من یکبار ای وی اف رو تجربه کردم و واقعا مزخرف بود شما سعی کنید اول با قرص باردار بشید بعد برید سراغ ای وی اف دکترم بهم گفت وقتی تو اون آمپولارو زدی به جای ۲ تا تخمک ده تا تخمک هدر دادی و سطحش اومد پایین تر و واقعا راست گفت وقتی اون ماه اون همه آمپول زدم ۵ تا تخمک داشتم و فقط یکیش شد ۱۸ و اون هم بعد از تخمک کشی گفتن جنین نشده و دنیا سر من خراب شد

در کنارشم کلی استرس لعنتی و گریه ولی دیگه آخرش خودمو زدم به بی خیالی و گفتم توکل به خدا پیش این دکترم میرم من که بچه دار نمیشم شد شد نشدم خب نشد ولی بعد از ۸ ماه موفق شدم و خدا دختر قشنگمو کنار من گذاشت 

علاوه بر اون هر روز روغن مالی رازیانه پیاز درمانی ورزش و فقط غذای با طبع گرم حتی روغن کنجد برای برنج و روغن آفتابگردان برای سرخکردنی یادم میاد میخریدم از این طبیعیا نه از این شرکتیا  حتی خوردن سردی رو کنار گذاشتم 

و هروز دعای حضرت ذکریا رو میگفتم و هنوزم میگم تا خدا از فرزندم محافظت کنه

انشا الله خداوند روزی شما کنه

اینرو بگم ذخیره تخمکم نیم بود یعنی زیر نصف یک و هرجا میرفتم بهم میگفتن سری باش تو داری یائسه میشی برو اهدایی بگیر

ولی نه خودم نه همسرم اصلا اهدایی دوست نداشتم

خیلی دوست داشتم زودتر بیام براتون بگم امیدوارم موفق بشید 

شبتون بخیر عزیزان.

خیلی بده وقتی میفهمی در سن ۲۵ سالگی بچه دار نمیشی و بهت میگن یائسه شدی و برو تخمک اهدایی بگیر از در ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم بابت راهنمایی های خوبتون ❤🌹میتونم بپرسم که شما fsh چند بود و بعد دوره درمان چند شد؟ذخیرتونم از نیم بیشتر شد که باردار شدین؟

ذخیره من ۰.۰۵ هست و fsh 29 

سلام عزیزان من چند نفر رو دیدم که بعد از واکسیناسیون کرونا، 

دچار اختلال قاعدگی و یائسگی زودرس شدن 

میخوام اگه کسی همچین تجربه ای داره بگه لطفاً... 

ببینم آیا درصدش در حدی هست که رابطه معنادار ایجاد کنه؟؟ 

و اینکه برای درمانش میشه کاری کرد!!؟؟