2737
2734
عنوان

کسانی که یائسگی زودرس گرفتن و درمان شدن و یا دارن درمان می کنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 343546 بازدید | 820 پست
ممنون عزیزم لطف کردی😙 دوستت ذخیره تخمدانشم تموم شده بود ؟ 

خواهش گلم. اینو اطلاع ندارم ولی این اقا نفسش واقعا خیره انشاالله بتونه بهتون کمک کنه و با خبرای خوش بیاید 

به خودم امدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل ب کسی بستن بود❤️ME❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان منم با دکتر انصاری صحبت کردم ، یعنی تو اینستاگرام براش دایرکت گذاشتم و گفتم که از ۱۶ سالگی یا ...

سلام شای عزیزم دکتر منم قبول نکردحالا باز به دلایلی ... من جزئیاتش رو تو تاپیکم نوشتم ..

راستش وقتی قبولم نکرو ناراحت شدم اما باز به خدا توکل کردم وراستش رو بخوای سعی گردم زکری هم که باشه دلم باز امیدوار نگه دارم ...و الان دارم دارو های گیاهی مصرف میکنم ....

ان شاءالله نتیجه بگیرم با این همه زحمت و هزینه ای که میکنم شما هم دعا کن برام گلی 

یه چیز دیگه من نمیدونم چرا یه سری ها به شدت با این دکتر جبهه میگیرن و میگن تبلیغاته یعنی میخوان بگن ما همه داریم دسته جمع دروغ میگیم و تبلیغات میکنیم ..

من خودمم ادمی هستم که اعتماد کردن برام سخته بخصوص فضای مجازی اما نه در این حد 

2731
بچه ها شما پریود میشین من یه ماهه پریود نشدم گرگرفتگی دارم. تمرکز ندارم. سرحال نیستم تکلیف ما چیه ...

آتی جان عزیزم باید تلاش کنی سطح fshت رو کاهش بدی گلم، برای بدن من ویتاگنوس جواب میده که درحال مصرفم و اگه همراه با طب سوزنی باشه به نظرم نتیجه سریعتر میشه و باعث افزایش ذخیره هم میشه گلم، البته این تجربه ی شخصیه منه. ولی یادت باشه رازیانه تو بعضی افراد باعث افزایش سطح fsh میشه. باید ببینی کدومش بهت جواب میده، من گرگرفتگیم با طب سوزنی و لیزر کاملا برطرف شد.

آتی جان عزیزم باید تلاش کنی سطح fshت رو کاهش بدی گلم، برای بدن من ویتاگنوس جواب میده که درحال مصرفم ...

من همیشه ی هفته زودتر پریود میشدم. این ماه ویتاگونس خوردم پریود نشدم. اولین ماهیه که پریود نشدم.خیلی نگرانم

من همیشه ی هفته زودتر پریود میشدم. این ماه ویتاگونس خوردم پریود نشدم. اولین ماهیه که پریود نشدم.خیلی ...

نگران نباش گلم، استرس بدترش میکنه عزیزم، اگه پریود میشدی پس ویتاگنوس رو برای چی مصرف میکردی عزیزم؟

2740
fsh ام ۱۴.۶ و lh ام ۵.۱۵ هستش

آتی جان به خاطر fshت هست که پریود نشدی عزیزم هنوزم زیاد بالا نرفته گلم، توروخدا مطلقا طرف رازیانه و داروهای پروژسترون نرو، بجز ویتاگنوس دیگه چی مصرف کردی؟

آتی جان آزمایش ذخیره هم داده بودی؟

داروی گیاهی اصن نمیخورم مگر اینکه یه ادم‌ وارد تجویز کنه

ویتتاگونس قبلا یه خانم ماما بهم معرفی کرده بود ولی باز نمیدونم چرا جواب نداد برام.

اره عزیزم ذخیره تخمدان من سال ۹۶ بود ۰.۷ و الان ۰.۲۸

2706