2733
2739
عنوان

می خوام ساندویچ میکر بخرم اونایی که دارن میشه منو راهنمایی کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31068 بازدید | 33 پست
من تکنو کیت دارم سه تا صفحه مختلف داره که جدا میشن و در میان و مال من سایز بزرگه یعنی 4 تایی قیمتش حدود 3 سال پیش خریدم 48 تومن الان نمیدونم ولی خیلی راضی ام .من توش اسنک جوجه کباب مرغ کلوچه بیسکویت استیک و .... درست میکنم عالی میشه .
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها راستی لینک این غذاها منو وسوسه کرد تا بخرم:))

لینکهارو میذارم تا کسانی که دارن استفاده کنن:

اینجا 3 تا کلوچه راحت اموزش داده شده که به دوستم که مارک کنوود داشت گفتم یکیشو پخت گفت خیلی خوشمزه شده:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=53539&PageNumber=25

اینجا هم 3 صفحه است که انواع اسنک با ساندویچ ساز رو اموزش دادن:

http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=877

2731
بچه ها من دیروز باهمسرم چندتا مغازه لوازم خانگی نزدیک خونمون رفتیم...اما فقط کنوود داشتند و مولینکس......به فروشنده گفتم که رنگ گریل کنوود میره خودش هم اقرار کرد که بله میره....بعد مولینکس برام اوردند که اصلا صفحه هاش قابل شستشو نبود و با پیچ وصل شده بود...و فروشنده هی اصرار می کرد من یهو دیدم صفحه هاش وصله به اقاهه گفتم برای هر بار پخت که من نمی تونم با پیچ گوشتی صفحه رو باز کنم و اونم دیگه هیچی نگفت!

قیمت کنوود هم یکجا 65 بود یجا 68 بود یجا 62 بود!

مولینکس هم 65 بود

حالا قراره با شوهرم بریم امین حضور هم ساندویچ میکر بخریم هم نایسر دایسر برای خودم........و 2 تا گوشت کوب برقی برای کادو....

خیلی ممنون...واقعا راهنمایی هاتون کمکم کرد...
2740
مریناز جون .من برای جوجه کباب و مرغ و استیک از همون صفحه استیکش استفاده میکنم اگر بخوای آبدار باشه حدوده 5-6 دقیقه و اگر بخوای روش حالت استیک (راه راه ) رد بیفته حدود 3 دقیقه بیشتر میذاری.وای من دوستام عاشق جوجه کباب هایی هستن که تو ساندویچ میکر درست میکنم.هر دفعه میخوان بیان خونمون میگن میشه جوجه تو ساندویچ میکرت درست کنی.مال من تکنوکیت 4 تایی هستبا 3 صفحه مختلف که جدا میشه در میاد شسته میشه و دوباره جا میره
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2706