2737
2734
عنوان

دوست داوید با عشقتون ست باشید

225 بازدید | 16 پست

عزیزان کلی لباس ست زوج خوشگل داریم واسه هر سلیقه ای ست داریم حتی واسه کوچولوتونم میتونید سفارش بدید نمونه های کار توی کانال تلگ رام و پیج موجوده 

https://t.me/joinchat/AAAAAFKSlUbkJwoGwkmAEA

ادرس پیج اینستا

@shapingmahbano

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا بفروش ...من مه تلدارم نه اینستا

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2731
اینجا بفروش ...من مه تلدارم نه اینستا

عزیزم اینجا نمیشه که باید مدل هارو ببینی سایز رو مشخص کنید هر کار جدول سایز بندی داره متاسفانه اینجا امکانش نیست

این ست سه تکه خانوم همراه با شلوار فقط هشتادو هفت هزار تومان. 😍

من اینو میخوااااام سایز مردونش چنده؟؟ 2xداره؟؟ قیمت؟؟

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2740
تاچه سایزی دارید؟

وارد کانال یا پیج بشید سایز بندی ها خورده عزیزم متفاوته بعضی کارا سه ایکس ب بالا هم موجوده بعضیا فری سایزن تا ایکس لارجه

وارد کانال یا پیج بشید سایز بندی ها خورده عزیزم متفاوته بعضی کارا سه ایکس ب بالا هم موجوده بعضیا فری ...

تل ندارم .مرسی😊

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2706