2733
2734
عنوان

خواهر شوهره موزی

| مشاهده متن کامل بحث + 5003 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درضمن این قضیه برگه سلامتو فلانم چرنده،بابایه منم بمن گفته بود قبل عروسیت ی بار دیگ برگه سلامت ...

بابات گفته بود؟

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

هیچچچچچ وقت جلو خانواده همسرت نشون نده با شوهرت مشکل داری یا دلخورید تو جمع اونا خودتونو خوشبخت ترین ادمای دنیا نشون بدین حتی شده الکی اینو از من بشنو خیلیییی تاثیر داره اصلا تو جمع به هم بی احترامی نکنین اینو کم کم به شوهرتم یاد بده خیلیییییی مهمه و تاثیر گذار اگه بد خواه هم داشته باشی چشماش درمیاد

فرشته کوچولوی مامان ,پناه قشنگم 26اردیبهشت 98زمینی شد خدا جونم ممنون 😍😍😘😘
2740
بابات گفته بود؟

عموم گفت ک بابات اینجوری گفته، اخه اون بچه بودم از مامانم جداشده بود واسه خودش رن و زندگیه دیگ داشت،من پیش مادرشوهرم اینا میموندم دوران عقد و اینا

اره بابا.همگی ک میریم بیرون شوهرشم باشه میاد با شوهر من راه میره. دعوامونم  ک میشه میدون میگیره

عزيزم اولين مشكل اينه كه جلو ديگران با شوهرت بحث ميكني، ميدونم تحمل بعضي حرفا و رفتارا خيلي سخته ولي بخدا خيلي ها از ناراحتي تو خوشحال ميشن 

تو سخت ترين شرايط هم لبخند بزن و بعدا وقتي باهم تنها شدين مشكلتو حل كن ، اينجوري هم احترامت حفظ ميشه هم خواهر شوهر موذيت فرصت خودشيريني نداره ديگه

کم گوی و به جز مصلحت خویش مگوی چیزی که نپرسند تو از پیش مگوی دادند دو گوش و یک زبانت ز آغاز یعنی که دو بشنو و یکی بیش مگوی
عموم گفت ک بابات اینجوری گفته، اخه اون بچه بودم از مامانم جداشده بود واسه خودش رن و زندگیه دیگ داشت، ...

اهان.واقعا تا حالا نشنیده بودم اینجوریشو

همیشه فک میکردم فقط این حرفو خانواده شوهر میزنه.واسه همین تعجب کردم

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
هیچچچچچ وقت جلو خانواده همسرت نشون نده با شوهرت مشکل داری یا دلخورید تو جمع اونا خودتونو خوشبخت ترین ...

دقیقا منم ب این موضوع پی بردم جاری ساده من تو عید شوهرش سرش داد زده بود اومده بود ب خواهرشوهرا میگفت اونام انگار کیف میکردن میگفت عههه داداشمون ازینکاراهم بلده منم جلو همونا گفتم ب شوهرت رو نده توهم سرش داد میردی ک بفهمه نمیترسی ازش خواهرشوهرم چشاش چارتا شده بود گفتم والا مرد باید از زنش حساب ببره جرات نکنه بهش بگه بالا چشمت ابروعه قیافش دیدنی بودا. جاریمم کشیدم کنار گفتم دیگ انقد نگو شوهرت سرت داد زده اینا ذوق میکنن 

خیلی دلم میخواست الان کانادا پیش خونوادم باشم.....ولی حیف اونام اینجان😆😆😆
دقیقا منم ب این موضوع پی بردم جاری ساده من تو عید شوهرش سرش داد زده بود اومده بود ب خواهرشوهرا میگفت ...

چ جاری خوبی هسی

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706