2737
2739
عنوان

مشکلاتی که به هیچکس نمیتونیم بگیم رو اینجا بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 368872 بازدید | 4567 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای پسر من که خیلی عالی بود بعد خوردن اون تمرکزش خیلی رفت بالا یه دکتر روانشناس کودک ببرش حتما شا ...

این شربت دیگه برا چی خوبه ؟  تقویت سیستم ایمنی، افزایش وزن ؟ 

خدایا کمکم کن...
2731
این شربت دیگه برا چی خوبه ؟  تقویت سیستم ایمنی، افزایش وزن ؟

برای سیستم ایمنی هم خیلی خوبه برای افزایش وزن نمیدونم ولی اونم میتونه باشه چون ویتامین وارد بدن میشه

در کل من خیلی راضیم از اين شربت

برای سیستم ایمنی هم خیلی خوبه برای افزایش وزن نمیدونم ولی اونم میتونه باشه چون ویتامین وارد بدن میشه ...

بدون نسخه هم میدن ؟  پسر من ماهی نمیخوره تا میخوره حالش بد میشه، اینو بخرم بهش بدم نه؟ 

خدایا کمکم کن...
بدون نسخه هم میدن ؟  پسر من ماهی نمیخوره تا میخوره حالش بد میشه، اینو بخرم بهش بدم نه؟

آره من خودم از داروخونه خریدم بدون این که دکتر بگه قیمتش هم120تومن

برای همه بچه ها لازمه

مخصوصا اونا که مدرسه ميرن

2740
منم همینطور 😔 دیگه خسته شدم از بس دروغ گفتم

بیخیال دنیا دوروزه همین ک سالم و سلامتی ارزشش از طلا بیشتره

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
باز تو ازدواج كردي بچه داري من اونم ندارم .............خواهر برادر ندارم ................بقيه اش مثل ...

اتفاقا ازدواج نکنی بهتره میدونی خودتیو خودت کسیم بهت کاری نداره خدایی نکرده کسیه م نداشته باشی 

من مشکلم خانواده شوهرمو شوهرمن 

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
عزیز دلم پ همه ادمای تک فرزند تو میانسالی باید خودکشی کنن! چون پدر مادرشون مرده!  خودتو از این ...

عزیزمی ممنون بخاطر حرفات دلموو گرم کردی 

درباره ی طبع هم مررررسی جالب بود حتما میرم دنبالش

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

پسر سه و نیم سالم پی پیش رو نمیگهههههه، دیگه خسته شدم از بس راههای مختلف رو امتحان کردم 

یعنی بخاطر یبوست ش هست که نمیگه؟ آخه داروی یبوست مصرف میکنه 👆😃😕😕😕😕

خدایا کمکم کن...
پسر سه و نیم ساله م قدش کوتاهه، بچه های یکسال کوچکترش قد و وزنشون رسیده بهش، هرچی دکتر میبرم انگار ه ...

کجایی؟

اگه مشهدی ببرش پیش دکتر وکیلی فوق تخصص غدد کودکانه اونجا یه چکاپ کامل میکنی و انشاءا... که سالمه سالم باشه

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره
کجایی؟ اگه مشهدی ببرش پیش دکتر وکیلی فوق تخصص غدد کودکانه اونجا یه چکاپ کامل میکنی و انشاءا... که س ...

ممنون، نه شیراز، دکتر غدد بدون آزمایش گرفتن بهم گفت خوبه غذا بخوره درست میشه!!

خدایا کمکم کن...
2706