2733
2734
عنوان

مشکلاتی که به هیچکس نمیتونیم بگیم رو اینجا بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 368872 بازدید | 4567 پست
چیزی که تا حالا به کسی نگفتم اینه که  راجب مردا به شدت تنوع طلبم، هر بار با یه نفرم و گاهی اوق ...

منم مجرد ک بودم بشدت تنوع طلبو مث شمابودم..ازموقعی هم ک شوهرم بهم خیانت کرد فک کنم دارم میشم مث قبل

چند روز دیگ میرم دکتر.مطمینم دکتربم‌میگه                خانوم شوما تو کیونتون یه تومور بدخیم دارین  ..که یه جاهایی باید میریدین ب بعضیا ولی بجاش احترام نگهداشتین  
حتی شنیده باشه هم نباید بگه.من احساس میکنم دوست داره من رابطمو با اونا قطع کنم هی بزنه تو سرم

دقیقا مث شوهرمن...

چند روز دیگ میرم دکتر.مطمینم دکتربم‌میگه                خانوم شوما تو کیونتون یه تومور بدخیم دارین  ..که یه جاهایی باید میریدین ب بعضیا ولی بجاش احترام نگهداشتین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید مسخره بنظر بیاد ولی قد مشکلمه

سلام 

اگر دوستش داری و مرد خوبیه، اگر عاشقته، بسازه، پاکه ، چرا این قضیه قد رو برا خودت بزرگ میکنی؟  بیشتر ما فقط برای اینکه جلوی دیگران کم نیاریم دوست داریم شرایطمون رو،مطابق میل دیگران، تغییر بدیم، برای خودت زندگی کن، بشین با خودت فکر کن و تصور کن اگر هیییییچ کس نظری در مورد شوهرت نمیداد، اگر هیچ کس برات مهم نبود،  دوسش داشتی؟  اصلا توی ذهنت چجوری میشد اگر کسی نبود ک نگاهتان کنه

البته من خودم چون حرف مردم زیاد تاثیر می ذاره روم اینو میگما

خدایا کمکم کن...
2728
نمیدونم چرامن هم که عاشق دخترم بودم بعدازبدنیااومدن بچه دوم مثل شماشدم واقعاازگفتنش خجالت میکشم خیلی ...

عزیزم هیچکس رو نمیشه به خاطر احساسی که داره سرزنش کرد 

چون دومی کوچیک تره بچه تره معصوم تره این حس رو داری خدای ناکرده یک لحظه اولی رو تو یک موقعیت بد تصور کن ببین چطور دیوونه میشی 

دلم برای بچه ی اولت میسوزه دلش میگه مامانم دوسم نداره  منطق بهش میگه مامانم دوسم نداره 

سرزنش ات نمیکنم ولی احساس  رو میشه تغییر داد شما همه کس اونی  

2738
اینکه پدرم خیلی ادم خوبیه ولی زود عصبی میشه و یه بار دستمو شکست و ... درباره وضع مالیمون. درباره ا ...

هعزیزم از این موضوع که پدر و مادرت با غذاشون میان دلگیر نشو از محبتشونه درسته که بهت برمیخوره 

ولی گاهی پدرو مادر همسر منم اینکار رو میکنن منم اوایل به شدت بهم برمیخورد ولی بعدا دیدم بی منظوره و از روی محبت الان دیگه برام مهم نیست 

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره

پسر سه و نیم ساله م قدش کوتاهه، بچه های یکسال کوچکترش قد و وزنشون رسیده بهش، هرچی دکتر میبرم انگار هیچی، نمیدونم من عجول یا واقعا مشکلی داره، هرجا میرم همه میگن این چرا این قد ریزه چرا بزرگ نمیشه، دوست ندارم جایی برم😕😕😕

خدایا کمکم کن...
عزیزم هیچکس رو نمیشه به خاطر احساسی که داره سرزنش کرد  چون دومی کوچیک تره بچه تره معصوم تره ای ...

ممنون ازنصیحت خواهرانت عزیزم حتماروی خودم کارمیکنم امیدوارم حسم مثل قبل بشه تمام تلاش خودمومیکنم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
سلام بچه ها من مشکل خیلی بزرگی دارم تنها دلیلی که میگم این هست شاید کسی پیدا بشه بهم مشاوره بده من ...

من شنيدم دكتر مقدادي تهران خيلي حاذقه واسه رفلاكس، يه سرچ كنيد سايت و كانال تل گرامم داره

2706