2737
2739

سلام.  خانما  کسی بوده  تو هفته  های شیش یا هفت لکه بینی روشن(قرمز مایل ب صورتی) داشته باشه. لطفا راهنمایی کنیدوقت دکترم  امشبه. خیلی استرس دارم. دعا کنین جنینم سالم باشه

معمولا تو هفته های اول همینطوریه. من یه بار 5 هفته یه بارم 7 هفته لکه بینی داشتم ک خیلی جزیی بود و ب خاطر کار زیاد بود. با شیاف و استراحت خوب شدم

عشق مامان بی صبرانه منتظرم بیای و ارام جانم بشی نفس مامان.برای پسرم و خودم دعا کنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

عزیزم منم از روز یکشنبه لکه بینی داشتم قرمز مایل به صورتی و از اون روز دارم استراحت میکنم و دیگه لکه ندیدم ولی زیر دلم و کمرم درد میکنه البته یه سری چیزها هم مامانم میده بخورم که جنین محکم شه مثلا نشاسته رو تو ماست قاطی میکنه

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره
عزیزم  شیافو همینجوری میده داروخونه یا حتما صبرکنم دکتر بنویسه

بهتر شدی عزیزم؟ یکی دو بسته شیاف بخر همیشه تو خونه داشته باشی. تا دو هفته استراحت کن

عشق مامان بی صبرانه منتظرم بیای و ارام جانم بشی نفس مامان.برای پسرم و خودم دعا کنید.
2706