2737
2734
عنوان

از غصه قلبم داره درد میکنه

467 بازدید | 32 پست

سلام دوستان خوبم .بعد از 12 سال خداوند لطف خودش روشامل حالم کرد ومحمد صادق رو بهم هدیه کرد تا 5 ماهگی شیر خودم رو که کم بود با هزاربدبختی بهش دادم والان یک ماهه از خوردن شیرم امتناع کرده وشیر خشکی شد.حالا دارم به روزی فکر میکنم که بره مدرسه و استخواناش استحکام نداشته باشه در اثر ضربه  توپ حتی بشکنه و در مدرسه یه دانش آموز ضعیف باشه چون در اثر شیرخشک ضریب هوشیش کم شده باشه وهزار مسیله دیگه که شاید در اثر قصور من بوده .شما تو اطرافتون بچه شیر خشکی دارین آیا خیلی ضعیفن؟ 

فقط خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم خودم شیر میدادم هم شیر خشک میدادم. بچم کلا بنیه ش ضعیفه هم زمان با من فامیلمونم همینجوری بود و اون خیلی خیلی کمتر از من شیر خشک میداد الان بچه ی اون درشت و محکمه بچه ی من ضعیف و لاغر و ریزه میزه

ماه من غصه چرا .... ❤
2731

خواهر و برادر خودم شیرخشکی هستن

خواهرم از نظر هوشی ماشالله داره

برادرم از نظر هیکل!

دور و برم هم پر از بچه شیرخشکیه

تازه شیرخشک های الان که پر از انواع ویتامین ها و املاحه

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

یا خدااااااا...این حرفا چیه عزیزم..‌من بچه اولمو خودم تا دوسالگی شیر دادم...اما بچه دومم رو کلا شیرخشک دادم...بچه دومم که شیرخشکیه واقعا از اولی خیلی خیلی قویتره....بچه اولم همش سرما میخوره ولی دومی اصلا

خدای مهربونم دوستت دارم
2740
من هم خودم شیر میدادم هم شیر خشک میدادم. بچم کلا بنیه ش ضعیفه هم زمان با من فامیلمونم همینجوری بود و ...

الهی همیشه سالم باشی

کلی به پلنگ مارندران گفتنت خندیدم😅😅

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم
عزيزمن خودم فقط سه ماه شير مادر خوردم و بقيش شير خشك عين پلنگ مازندران استخونام درشت سنگين از همه ا ...

پلنگ مازندرانو خوب اومدی 😆😆😆

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

هوش که اصلا و ابدا به شیر و این چیزا ربط نداره...اولا بچه های الان همه باهوشن..بعدم شما قطره ویتامین بچه رو به موقع و هر روز بده...مثل توپ میشه..والا من همه دور و برم پر از بچه های شیرخشکی و باهوش و قویه

خدای مهربونم دوستت دارم
2706