2752
2734
عنوان

هر کی حالش بد میشه نیاد+ خون

632 بازدید | 52 پست

من از بهمن ماه یبوست و نفخ شدید دارم 

دیشب رفتم دستشویی به زور یهو دیدم دستم خونی شد 

ابو بستم 

توی دستم مثل کاسه خون جمع شد 

نگرانم 

خیلی خیلی 

درد شکم هم دارم 

کسی اینجوری بوده؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم دکتر برو 

ایشالا که چیزی نیست🥲

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
بچه نداشتى برگ صنم بخورهرروز دفعت كاملاتخليه ميشه

خیلی میترسم خونریزی به خاطر چیز بدی باشه 

دکتر رفتم اما اون موقع نمی‌دونستم خونریزی دارم 

گفت باید کولونوسکوپی بشی 

تا ۴ شنبه هفته بعد من دق میکنم

جدی میگی ؟؟  توروخدا راست بگو  از دیشب فقط من و شوهرم گریه کردیم .  خون روشن خیلی ...

اره جدی گفتم منم مث توعم 

سوزش و درد داری 

گریه چرا دیوونه😂

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

هم من و هم خواهرم همین بودیم خوب کاری کردی نوبت دکتر گرفتی اتفاقا خون روشن دلیل خطر ناکی نداره غالبا خون لخته و سیاه که معلومه کهنس رو باید بیشتر نگران بود ولی تقریبا صددرصد مطمئنم همون زخمه هست که میگن شقاق

اره جدی گفتم منم مث توعم  سوزش و درد داری  گریه چرا دیوونه😂

نه اصلا درد و سوزش ندارم . 

آخه خونریزی خیلی خطرناکه 

دکتر رفتی ؟؟ 

از مقعدم نیست

بعدش خودمو شستم هرچی دستمال کشیدم دیدم مقعدم خون نمیاد

هم من و هم خواهرم همین بودیم خوب کاری کردی نوبت دکتر گرفتی اتفاقا خون روشن دلیل خطر ناکی نداره غالبا ...

اخه شقاق خیلی درد داره 

من اصلا درد ندارم🥲

فقط شکمم درد می‌کنه بالا سمت راست 

سمت کیسه صفرا اینا

که سونو دارم گفت از کیسه صفرا نیست

نه اصلا درد و سوزش ندارم .  آخه خونریزی خیلی خطرناکه  دکتر رفتی ؟؟  از مقعدم نیست ...

دقیقا از معقد هس 

پماد رکتول و اننی فیشر بزن و روغن زیتون بخور روزی دو قاشق درست میشی

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐