2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی بوش یا الجی

15512 بازدید | 60 پست

خانما من خودم الجی دارم 5 ماهه گرفتم تا الان خیلی راضی بودم. خواهرشوهرم داره میخره و خیلی دو دل هست. میشه لطفا اگه مارک بوش دارید نظر تونو بگید در موردش.ممنونم

منم ال جي دارم

ولي بوش بهتره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بچه ها الان قیمت بوش چقدر هست؟؟

منو همسرم۲سال پیش رفتیم واسه جهیزیه قیمت کردیم گفت۴تومن،خیلی دوست داشتیم اما قیدش رو زدیم😕

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2738

والا من ال جی دارم ناراضی بودم به خواهرم گفتم بوش بخر بیچاره خرید ولی مال من ظرف بهتر میشوره مال او بیشتر وقت ها گثیفه دائم قرص عوض می کنه فایده ای نداره 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

من خودم ال جي دارم و خيلي راضي هستم، فقط بوش كه ميگيرن حتما آلماني باشه، چون نوع فِيكش هم هست كه ارزونتره... به درد نميخوره

Chaque jour de ta vie est un feuillet de ton histoire que tu écris

عزيزم من هر دوش رو دارم. بوش رو ده سالى هست كه دارم. ال جى يك ساله.

واقعا بوش يه چيز ديگه ست. توى ال جى هر چقدر هم جلادهنده ميريزم به جداره بلورها يه جرمى هست 

مجبورم چند وقت يه بار وايتكس بزنم

2706