2752
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی بوش یا الجی

| مشاهده متن کامل بحث + 15514 بازدید | 60 پست
من بوش داریم راضییم ازش خیلی عزیزدلم 

مادر شوهرم چند سالیه بوش داره بعصی وقتا ارور میده طرفا رو هم گاهی اوقات

خوب تمیز نمیکنه دوباره با دست میشوریم اگه هم ظرف سبزی داشته باشه مثلا قورمه سبزی یا اش اصلا تمیز نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوشبو کننده و جلا دهنده من نریختم تا حالا فقط قرص فیری و نمک.میشه بگید چه مارکیه خوشبو کننده و کجا م ...

ماركاى مختلف داره. بوى ليمو از همه بهتره. به دوام بودهيش توجه كن. هر چقدر بيشتر بهتر. بايد به طبقه بالا آويزونش كنى

مادر شوهرم چند سالیه بوش داره بعصی وقتا ارور میده طرفا رو هم گاهی اوقات  خوب تمیز نمیکنه دوبار ...

اره گلم منم مال عمم خراب شد مرد خود تعمیرکار نمایندگی بوش اومد گفتش باید ازش مرتب  استفاده کنید گفت اگر کم استفاده بشه عمرش کم میشه بعد گفت دقیقا سروقت نمک وجرم گیرشو همه چیزشو استفاده کنین که خراب نشه 

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

بوش فقط از نمایندگی و فقط آلمان باید بخری وگرنه که ضرره فقط مونتاژ و ایاهم حرفه بانه هم اصن یا بوش نداره یا چین و ترک داره . البته که اون بوش آلمان از ال جی فوق العاده بهتره ولی نسبت به فیکش من ال جی رو ترجیح میدم راستی خالم پاکشوما داره 10-12 ساله عالیه عالی واقعن ازش راضیه

منم الجی دارم خیلی خوبه هر روز روشن میکنم تا حالا بد نشسته

مال من باید بزاراتوماتیک تا خوب بشوره اتوهم تایمش 2ساعت و 50 دقیقه هست

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
کاش نظرسنجی میزدی من آخر نفهمیدم کدوم رای بیشتری آورد من فقط میدونم بوش دو جور مختلف داره که یکیش خی ...

دوست من مارک ایتالیایی داره نیم ساعته میشه تمییز

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
بچه هایی که الجی دارین موقع استفاده از بخار بویی شبیه به پلاستیک سوخته نمیاد از ماشینتون؟

من هیچ وقت موقع بخاردرش رو باز نمی کنم 

همیشه شب میزارم تا صبح بشوره متوجه بوی بدی نشدم تا حالا