2733
2739
عنوان

تلویزیون برای کودک

132 بازدید | 9 پست

سلام از این طریق خواستم بگم که خیلی خیلی ضرر کردم که برای بچه ام از چند ماهگی تلویزیون روشن کردم ، چون الان از لحاظ تکلم و توجه خیلی عقب افتاده ، اینو گفتم که کسی به روزگار من نیافته ، بی نهایت پشيمونم ، برام دعا کنید😔

دقیقا همینطوره جاریمم تو اتاق بچش یه تلویزیون گذاشته بود صبح تا شب تلویزیون میدید الان پسرش مشکوک به اوتیسمه اصلا ارتباط برقرار نمکنه یه بچه کاملا منزوی

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی چطوره بچه تون الان

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2742
ربطی نداره اصلا به تلوزیون عزیرم من خیلیارو دیدم اینکارو میکنن و اتفاقا بچه ها زود به حرف افتادن

من با توجه به گفته دکتر که خیلی دانش بالایی داره و تخصص داره تو این زمینه ، عنوان کردم 

دقیقا همینطوره جاریمم تو اتاق بچش یه تلویزیون گذاشته بود صبح تا شب تلویزیون میدید الان پسرش مشکوک به ...

بچه جریتون الان خوب شده،بچه خواهرم همین مشکلو داره،ازبس تلویزیون دیده مشکوک به اوتیسمه

2740
بچه جریتون الان خوب شده،بچه خواهرم همین مشکلو داره،ازبس تلویزیون دیده مشکوک به اوتیسمه

ارتباط با فضای مجازی رو براش کلا صفر کنید، در عوض بازی و بازی و بازی 

بیرون ببرید و دوچرخه سواری کنه (از بابت اینکه دوچرخه سواری هماهنگی بین حواس رو خیلی زیاد می کنه) توصیه های پزشک رو خدمتتون گفتم 

هر چقدر باهاش بازی کنید و آموزش بدید، می بینید که چقدر دنیاش تغییر می کنه