2733
2739
عنوان

توصیه های جامع برای از پوشک گرفتن بچه هامون

| مشاهده متن کامل بحث + 30248 بازدید | 165 پست
حالا من می خوام بچه خودم رو به روش تدریجی از پوشک بگیرم چه کارهایی باید بکنم؟ اولین کاری که باید ...

بمیرم برا پسرم ، خیلی اذیتش کردم، خیلی عصبانی میشم و داد میزنم، چقد من بدممم خدایا منو هدایت کنننن

خدایا کمکم کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمانه جون مرسي عزيزم واقعا مطالبت خيلييي مفيد بود 

من پريروز بود مطلب از پوشك گرفتن را در سه روز خوندم و خواستم رو دختراي ٢٦ ماهم پياده كنم 

ديروز كه روز اول بود كامل تو خونه لخت بودن يعني بدون شلوار و شرت منم ميگفتم جيش دارين بگين يا برين سر لگن كل حمام هم براشون با بادبادك و ريسه تزئين كردم  و يه لگن تو حال و يه لگن تو حمام گذاشتم ديروز همش رو تو حال و زمين جيش ميكردن ولي بعد جيش ميرفتن سمت لگنشون تا شب شد و پوشك شدنو و خوابيدن 

حالا امروز صبح گفتم بزار خودم ببرمشون سر لگن ميبردم هر چي قصه و شعر ميخوندم ميشستن اما كاري نميكردن و ميومدن بيرون و تا ميرسيدن وسط حال جيش ميكردن و گريه كردن و شير خواستنو خوابيدن با پوشك چون ديروز كه ظهر پوشك نشدن تا خيس شدن پريدن بعدم يكيشون رفت پوشك أورد گفت پام كن يعني خوابيد و اماده شد كه پاش كنم 😐 

حالا به نظرت اين جريانو فعلا كنسل كنم يا به گرفتنم ادامه بدم ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2731
سمانه جون مرسي عزيزم واقعا مطالبت خيلييي مفيد بود  من پريروز بود مطلب از پوشك گرفتن را در سه ر ...

آخی نمیدونستم دوقلو داری چقد باید بامزه باشن ( و البته سخت🙃) 

مطلب این تاپیک با از پوشک گرفتن در سه روز همخونی نداره . 

اولش چند ساعت در روز هست ... 

میخوای تاپیک رو‌ کامل بخونی؟ 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
آخی نمیدونستم دوقلو داری چقد باید بامزه باشن ( و البته سخت🙃)  مطلب این تاپیک با از پوشک گرفتن ...

اره دوتا شيطون بلان 😆😆😆 

ابن تاپيكو كامل خوندم به نظرم خيليً بهتر از اون سه روزه هست چون اون براي دوقلو خيليً سخته منم بيشتر تنهام 

حالا ميخوام مثل تاپيك شما پيش برم فقط نميدونم بزارم چند روز بگذره يا از همين فردا اين روشو شروع كنم😩

ميدوني سه ماه پيش بود يكي از قلا را كه پوشكشو باز كردم بهش گفتم فندق خانوم هر موقع جيش داشتي بهم بگو بعد رفت نيم ساعت بعد اومد و نشون داد كه جيش داره 

منم بردمش سر لگن و تو دسشويي و راحت جيش كرد باورم نميشد 

اما الان اينطوري

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
اره دوتا شيطون بلان 😆😆😆  ابن تاپيكو كامل خوندم به نظرم خيليً بهتر از اون سه روزه هست چون او ...

راستش نمیدونم 

به نظرم بهتره همین فردا از یکی دو‌ساعت و با روشی که گفته شده بری جلو شایدم موفقیت آمیز بود 

ااما اگه دیدی اصلا تو باغ نیستن یا خودت نمیکشی بذار چند روز دیگه با بازیایی که گفته شده شروع کن یکی دو هفته دیگه هم پوشک گیریو شروع کن 

راستش نمیدونم  به نظرم بهتره همین فردا از یکی دو‌ساعت و با روشی که گفته شده بری جلو شایدم موفق ...

درست ميگي عزيزم 😍 

حتما همينكارو ميكنم از امروز

2740
خبر بده چی شد موفق باشی

حتما عزيزم 

امروز كه ز صبح كه پوشكشو دراوردم مثل همين تاپيك رفتار كردم و گفتم جيش داشتين بگين بعد از يكساعت بردم دسشويي رو لگن و بعد سرپاشون كردم اما هيچ كاري نكردن بعد ديدم تا دوساعت جيش نكردن خواستم پوشكشون كنم كه اصلا نداشتن باز بيخيال شدم و خواستم خبرم كنن كه يكيشون تو شلوارش كرد 

دوباره اونيكي را بردم سر لگن باور كن ده دقيقه نشستم سر تولتش هي خواستم پاشم خودش نميخواست اما باز جيش نكرد ☹️ً

بعدم شلوارش پوشيدو خوابيد اميدوارم تو خواب بكنه 

اخه اينهمه مدت چرا نكرد 🙁

حتما عزيزم  امروز كه ز صبح كه پوشكشو دراوردم مثل همين تاپيك رفتار كردم و گفتم جيش داشتين بگين ...

خوب جیش نداشته 

صفحه ۳ تاپیک رو دوباره و دوباره و دوباره بخون 

تو خوابم باید پوشک کنی فعلا 

خوب جیش نداشته  صفحه ۳ تاپیک رو دوباره و دوباره و دوباره بخون  تو خوابم باید پوشک کنی فع ...

اره حتما نداشته 😖 

حتما ميخونمش دوباره 

مرسي عزيزم 😘

2706