2737
2739
عنوان

عیدیهای که بچه هاتون گرفتن وچیکارکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 36 پست
به نظر من این هم حق الناس هستش.پول بچه رو نخورید.من باهاش دلار میخرم برای دخترم

واا چرا 😂

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی به پسرم عیدی نداد حتی مادر بزرگ وعموهاش خانواده خودم هم اینجا نیستن عیدم بدن فقط یک از فامیل های ...

اخی چرا ندادن😂

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2740
من میریزم تو حسابم وقتی زیاد شد یه تیکه طلا میخرم براشون

باز خوبه شوهراتون نظرندارن به پول بچه برامنکه پول تولد بچه همش رفت برابیمارستانش پارسال .خیلی دلم سوخت 

منم ميريزم تو حسابش

واس خودش خرج ميكنم پسرم وضعش خوبه ٥٠٠ عيدي گرفته تا حالا

واسش هرچيزي نياز داره ميخرم.بنظرم بهترين كارم همينه.اگر دختر بود واسش طلا ميخريدم اما پسره نميخرم.ميدونم اگر حساب بازكنم واسش پس انداز كنم الكي خرج ميشه ولي اينجوري خورده خورده احتياجاتشو رفع كنم بهتره.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
 ازون حسابایی که مامان بابای ماها باز کردن، باز نکنیداا😭 هنوز بعد سی سال ، حسابمونو تحویلمون ...

دقیقا برادرم چند روز پیش میگفت ازمون میگرفتن میگفتن حساب باز کنیم براتون.بعد هر خرجی پیش میومد بر میداشتن

2706