2737
2734
عنوان

عیدیهای که بچه هاتون گرفتن وچیکارکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 36 پست
 ازون حسابایی که مامان بابای ماها باز کردن، باز نکنیداا😭 هنوز بعد سی سال ، حسابمونو تحویلمون ...

نه خودم داغ ديدم از اين كارا نمي كنم

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
بچه بودین خانواده عیدیتون رو میگرفت غصه نمیخوردین.یا 

نمیگرفتن هیچوقت ازمون .منم گفتم برای من نوزادن دوماهه ویه ساله بزرگ بشن که اصلا نمیگیرم ازشون

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=56603344]دقیقا برادرم چند روز پیش میگفت ازمون میگرفتن میگفتن حساب باز کنیم براتون.بعد هر خرجی پیش میومد بر می ...[/QUOTE]

آخه دقيقا همينه خودمونم اگر واسشون حساب باز كنيم يهو يجا گير باشيم ميگيم برميداريم ميزاريم سرجاش اونوقت باباي بچه نده ما حرص ميخوريم.واس همينم من به شوهرم گفتم ميخوام واس خودش خرج كنم.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

منم بیمه عمر براشون بازکردم تا ۲۰ سال دیگه یه پول خوبی براشون بشه .ماهی ۱۰۰ تومن 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2731
بيمه عمر چجوريه؟؟؟؟ 

ماهانه پول میزاری وبعد۲۰ سال یا بیشتر پول زیادی جمع میشه البته هرسال این صدتومن ماهانه روبیشتر میکنی تا باتوجه به تورم جلو بری علاوه براین پوششای بیمه ای هم داره برای خدانکرده بیماریهای خاص ...