2733
2734
عنوان

اقدام علایم بارداری

280 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من 24 سالمه متاهل هستم دوساله ازدواج کردم قبل موعد پریود این ماه در زمان تخمک گذاری رابطه محافظت نشده با همسرم داشتم این ماه که باید هفتم پریود میشدم نشدم عقب انداختم اما 13 این ماه خونریزی مختصری داشتم که با خودم گفتم دیگه کامل پری اومد اما از فرداش ببخشین هربار میرفتم دستشویی به اندازه یه سکه پانصد تومانی ازم خون میومد تا به دیروز امروز هم یه مقدار لکه قهوه ای اومد و اندازه همون خونی که مونده باشه تیره بشه اومد ازم .من همیشه دوره های پریودم طوریه که روز اول خونریزی سبک دارم و روز های بعد شدید تر میشن .حالا سوالم اینه با این شرایط ممکنه من حامله باشم ؟

کسی مثل من بوده ؟

در ضمن کمی حالت تهوع و اینکه بعضی غذاها بیزار شدم هم دارم  

کسی هست مثل من بوده باشه و بعد فهمیده بارداره؟

توروخدا بیاین نظر بدین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید ازمایش بدی 

کلا هممون که تو اقدام هستیم به خودمون تلقین میکنیم که علایم بارداری داریم😔😔😔

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2740
باید ازمایش بدی  کلا هممون که تو اقدام هستیم به خودمون تلقین میکنیم که علایم بارداری داریم😔😔 ...

والا من این ماه دیگه بیخیالش شده بودم اصلا دیگه نمیتونم عطر بزنم حالم رو بد میکنه   

مطئن باش وقتی خط افتاده بارداری برو آزمایش بده چند وقته نینی میخوای

از همون وقتی که ازدواج کردم  

شوهرم گفت زوده دیگه از پارسال یه مقدار نسبت به قبل راضی شده سه ماهه دست و پا گریخته اقدام داشتیم اما تو اون مدت اینطوری نبودم این ماه اینجوری شدم