2733
2739

هر وقت واسه مادربزرگم هر چی میخرم یا تو روم مسخره میکنن هدیه امو یا اینکه میدن این و اون 

امسال واسه عید چند تا چیز براش خریدیم 

لباسارو داده عمو و عمه ام ظرفارو داده زن عموهام واسش سوغاتی بردم از مشهد تو عید میگفت دست بهشون نزدم به درد نمیخورن

ولی نوه های دیگش هر چی میخرن همه جا پر میکنه کلی ازشون تشکر میکنه و...

شما باشید ناراحت نمیشد یا من حساسم ؟ 

الانم زنگش زدم اینارو گفت خیلی ناراحت شدم بابام گفت تو حساسی مگه چیه داده به این و اون خودش لابد نیاز نداره !اخه چرا بعدش میاد میگه بهم اصلا نگه 😐

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كارر بدي ميكنن

يني چي

اصن نياز نداشته باشن هم نبايد بدن به كسي

خب توام أزين به بعد نخر

فقد پولشو بده

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2728
توهین محض😑برای کسی چیزی بخر که قدر میدونه واسه چی میخری خب😐😐😐

بابام میگه توهین نیست تو حساس هستی دنبال بهانه ای !!!!

2740
كارر بدي ميكنن يني چي اصن نياز نداشته باشن هم نبايد بدن به كسي خب توام أزين به بعد نخر فقد پولشو ...

منم همینو میگم اما بابام منطقش اینه من مقصرم چون حساسم !

خب مگه زورت کردن دختر نخر براش اون به شما توجه نمیکنه شما هی می خوایی بچسبی بهش

تقصیر پدر هم هست همش میخواد مارو تحقیر کنه با کاراش 

میگه بخریم مادره دلش میخواد !

بابام میگه توهین نیست تو حساس هستی دنبال بهانه ای !!!!

من میگم شما هم پول خرج میکنی هم طرفت استفاده نمیکنه و میده به اینو اون هم مسخرت میکنه😑خو چرا اصن میخری؟نخر که نه مسخره کنه نه توهین نه بده کسی تمام

بابات میخوادگندمادرشوماست مالی کنه که میگه عیب نداره 

عمرادیگه برای مادربزرگت چیزی نخر

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706